Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.01.16 23:00



не съм прочела нито ред, защото нищо не съм чела тази година, миналата. но 2016 ще е различно. заринахте ме буквално- поне 5 стоят пред мен, а една съм почнала.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.16 23:17



Стига си съдила па ти.В Библията пише да не съдим, пък ти съдиш наред...ква вярваща си



Ся по другата тема-Лансираната теза славянския произход етруските е толкова вярна, колкота, че Траките и Българите са един народ още от преди преселението на вторите на балканите, и че цялата европейска цивилицация води началото си от тях.което се разпространява от скоро от изключително тнусни и лъжливи кретени.
Иначе самата симбиоза м/у Българи и славяни е много интересна и в исторически план се оказва перфектна и спасителна в онези повече от черни времена, за двата народа.
В предаването имаха предвид, че до 10-и век Славяните на дават основание на новите шовинисти материал за възползване от тях.А не,че няма никакви данни за тях.данните за присъствието и влиянието в/у положението на балканите през това време са повече от достатъчни.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Редактирано от The bad reptile на 02.01.16 23:19.



Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.01.16 23:37



е това ми е любимия момент- кажеш каквото мислиш и те обвинят, че съдиш. айде стига с този рефрен вече.

дай да почнем всички да мълчим, тогава ще сме образец на християни начи- лицемер до лицемер. няма такъв филм вече. от мълчане се вижда до къде го докарахме.

за славяните одеве се шегувах. няма как да са бездарни тогава, щото как ще станат за хиляда години това, което са в момента. материалното благополучие не е критерий. пък че са били равностойни славяни и прабългари- пак не се съмнявам. но ти си много лаконичен. ще изгледам филма и ще питам тук ако нещо не съм разбрала.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.16 23:42



Ако става въпрос за филма на руски-няма смисъл да си губиш времето с него-пълна глупост е.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!



Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.01.16 23:46



ами за филма става въпрос. ти защо ми даваш да гледам глупости?! амаха



още не съм го почнала, споко. не е късно за поправка

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано03.01.16 00:02



Ми да те дразна, как що...


Там горе-долу искат да кажат, че славяните са основоположници на най-древните и развити цивилизации, което си е точно толкова голяма лъжа, колкото лансираната последно време теза от наш, подобни идиоти, че това са трако-българите.
А, тези цивилизации, дори техните антични приемници, в днешно време нямат и един пряк наследник....мешавицата е огромна и повсеместна.но наистина цивилизованите нации, като германците примерно, въобще не се срамуват да потвърдят, че в образуването на нацията им има и славянски и скитски и кви бяха още не малък процент гени.

Пусть всегда будет водка, колбаса и селедка!

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 00:12



факт е, че всички са сбириток от всичко, но като се локализират вече и обособят някакви граници и се явяват различия. но не само в интересите да са различни, а в ..как беше..народопсихологията

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 00:17



прави ли ти впечатление, че като погледнеш картата на Европа- емнайсет държавици, а Азия- едни голеееми територии за държави, широко им е някак.

аз обаче ще лягам. лека на всички, ако има останали будни де



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 03.01.16 00:17.



Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 19:34





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Тема за всякаква музиканови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано03.01.16 19:40



брех тези ми харесват





А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.