Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:06 26.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.12.15 23:44



Едва ли ще ги помня, но имаш страхотен приятел.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано09.12.15 11:24



Без съмнение имам много стархотни приятели, кой визираш ?



П:С: Ако нещо не съм разбрал ще ме извиняваш, тия дни явно не работи третото око



Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.15 11:40



бих се провикнала, че много ви обичам, но ще си помислите, че съм прекалила от сутринта


третото око няма да ти помогне. едва ли предполагаш какви динени кори съм ти подложила нарочно и целенасочено. как иначе ще станеш част от пейзажа? не, не калния пейзаж, де. едно е да четеш отгоре, друго е да си вътре



не е истина на какъв разговор ставам свидетел...мезотерапия, конци, ботокса бил демоде вече. ай да идва края на тази планета на маймуните...

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: coffeemate]  
Автор ComeAsYouAre (модерен номад)
Публикувано09.12.15 17:29



Един ден ще те разбера...надявам се


А планетата, тя вече е тръгнала по пързалката...надолу

Редактирано от ComeAsYouAre на 09.12.15 17:30.



Тема Re: съобщение от нас до Сатанатанови [re: FllerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано09.12.15 18:46



Гледай мистър Биин и няма да чакаш толкова дълго, за да ти стане весело!





Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: ComeAsYouAre]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.12.15 19:27



аз си го обяснявам така. който държи да си стои маймуна- да си стои, пардон, да си слага на лицето подплънки и да си носи последствията. бе може ли такава работа...лицето, очите са душата на човек. как ще се изтъпани човек после да дава отчет пред Бог и да му рече- не ми харесва това, което си ми дал

аз се ядосвам, защото тези всичките неща се пропиват в кожата на малките човечета и колкото и да обяснява родителя- средата е в тях, около тях. а да го изолираш и това не бива. затова се ядосвам, че и на глас се ядосвам. щото да свивам рамене и да викам "майната му" и така не става. днес си мислех, както е тръгнало, за да се спасим от бръчките ще е най-добре да си окосмим лицето отначало.

за другото- няма какво да ми се разбира. имам си заучени положения и си ги използвам. досега работеха ама ми омръзна тоя номер, ще мисля друга програма

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 09.12.15 19:29.



Тема Re: STALIN sie aussehenнови [re: FllerO99]  
Автор FllerO99 (автоматиченогън)
Публикувано12.12.15 10:42





человек имеет проблемы
никто не проблема


ACHTUNG!Sovietishen Truppen!

f=m.a(Ainstein)

Тема Re: съобщение от Сатаната за вас!нови [re: FllerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.12.15 10:11



С тоя сатана, дето се оправдаваме всички, много несправедливо постъпваме.
Тази седмица имах едно обаждане. Аз и друг път съм говорила със сестра му, на погребението се видяхме, както и да е. От години не се бяхме чували по телефона, защото аз бях помолила за това. Обаче преди година попаднах на една тема, във форум, в който си пишат хора от бранша му, та там, година след смъртта му един от пишещите беше влязъл след дълга пауза, за да напише, че и неговия приятел починал, естествена смърт. И сега си говорим по телефона, децата как са, и т.н. малкия е по-добре, той е по-открит. Големият, който като ми убиеше героя се извиняваше почтително, а ако се стигне до там, да превзема град, пък аз подкрепа от съотборници нямам в момента, направо ми пишеше да се отместя. Много готини деца. Та големият същия бащичко, затворен ама пъти повече. Та, от дума на дума и се спомена за съпругът й. Той имал предчувстие, но понеже му се случва за втори път в живота и същия ден бил на тръни.целия ден стоял с хората си и ги наблюдавал, цял ден. И когато жена му се обажда да му каже за брат й.. Сега този човек е алкохолик. Никога преди не е пиел. Йога и есякакви други работи. Обаче като си сложи човек вина, т.е. като допусне сатаната да го убеди...за какво разказвам това. Не ви трябват библии, месии. Всичко е в приказките. Да вземем една Зимната кралица или...абе аз невярна приказка не съм чела.
Както и да е, докато говорехме, аз не бях сама. Свърши се с криенето, дами и господа.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: съобщение от нас до Сатанатанови [re: lvony333]  
Автор FllerO99 (SLAYER )
Публикувано19.12.15 18:39



Не го харесвам мистър Бийн, вероятно както на сцената той е идиот и в животът си.

Satan\'s might
force evil light!
/


Тема Re: съобщение от нас до Сатанатанови [re: FllerO99]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.12.15 19:07



А дно, ама надали.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.