Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема талантите нинови  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.15 13:48



Я кажете какви са ви талантите?

Аз веднага споделям няколко умения, които досега не са ме подвеждали нивгаш- първото е като искам да настроя някой срещу мен- винаги ми се получава. ама бил унесен леко- нема шанс да остане така. в един момент виждам в очите на човека едно объркване и смут- все едно е в окото на циклон. буквално. трудно ми прощават после.


второто умение- временно, а за по-глупавите или по-вкостените/високомерните е за вечно- мога да създам съвсем друга представа за себе си. изпробвала съм го даже и по интервюта за работа хахаха. но в един момент се уморявам от тази игра и след като я приключа или печеля или губя, зависи дали са ме подценили или надценили. хората рядко преглъщат собствената си тъпота да подценяват другите. обаче като се появи ново предизвикателство и веднага ми идва апетита, така да се каже.
трето и четвърто умение- тях съм ги превръщала в професии. случайно стана така, даже не предполагах.

айде бъдете по-смели. аз горе доста се поотвих и очаквам да го оцените подобаващо


и аз типично като една недоебана тетка взех да говоря много за себе си, ще прощавате. но чувствам, че без горното няма да мине, реших, че ще бъда по-внимателна към хората и няма да си използвам талантите така брутално пак- простете.

ама и вие споделайте де, стига мълчахте начи
А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 11.11.15 13:52.



Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано11.11.15 18:22



Браво много таланти твоето. А аз пък не мога да се похваля с нещо кой знае какво. Просто съм си само талантлив, нищо повече.





Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.15 19:45



Можеше да си по-детайлен. Например "много дразня хората като заспоря с тях на тема политика. " това е само пример, де. Само мен дразниш

но всеки има по някой неприятен навик, дето го ползва чат-пат в полза на обществото

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано11.11.15 22:40



Това сигурно е свързано с настройката. На 15-16-17 имах много таланти, един вид всички врати на живота бяха отворени за мен, все едно, всичко се въртеше около мен. После всичко така се промени, че на човек направо да му се стъжни. От изключително здраве- болести, мизерия, и няколко нови приятели, които да помогнат със заем, без почти никаква подкрепа от роднини. И всичко това, сега ми се струва, е защото изгубих интерес за някои работи и останах без никаква стабилна основа.



Тема Re: талантите нинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано11.11.15 23:38



То май ако я има подкрепата от роднини и ако няма болести човек- трудно оценява каквото и да е.
Надявам се сега да си по-добре. Като цяло основата ни е само в характера. Лично аз само на него се облягам.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.11.15 09:22



абе, ти знайш ли, че аз не се сещам за ни един талант в себе си
и сега кво


ама това е безобразие, може ли пък да съм такава безталантлива



Тема Re: талантите нинови [re: jumbles]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано12.11.15 10:31



И аз така. Поради липса на таланти - все в движение се уча. На това май му се казва дарба.



Тема Re: талантите нинови [re: jumbles]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.11.15 10:54



е, че как опознаваш света тогава?! това не го вярвам



ето ивони каза, че нищо човешко не му е чуждо- целият е един талант. ако смея да го анализирам.

рококо каза, че се отказва от всичко и така вижда обратната страна на луната. ако смея да го анализирам.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано12.11.15 10:55



то няма не-движение. всички се движим и се учим. давай си талантите тук, те така или иначе са известни на четящите



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: Vitalite]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.11.15 11:13



хм, не знам, не знам ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.