Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема нова теманови  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 09:47





влизам тази сутрин в дирските новини- фотосесия на анджелина и брат. и ми хрумва, че не се сещам за дългогодишна семейна двойка сред звездите, в която жената да не заприличва на скелет или поне много да отслабва с годините.

ето за кого се сещам- анджелина, виктория бекам, ванеса паради /те вече се разделиха и очаквам да понапълнее малко/

тази тенденция говори само едно, направо крещи - живеенето дълго с един и същи мъж води да загуба на телесно тегло. остава само да гадаем причините. предполагам, че ако бяха напълняли нямаше да са заедно. и излиза- или си съсипваш здравето или брака.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: нова теманови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано19.11.15 16:32



Тя имаше проблеми с рак, казвала е също, че и бракът им има проблеми. Може би не са много щастливи.
А и четох, че на сватбата му е подарила часовник за 3 милиона. И тебе някой да те цица така, и ти ще отслабнеш:)
От друга страна такива хора могат да си позволят най-доброто, и в здравеопазването, и в разкрасяването. Да позабавят някои процеси.



Тема Re: нова теманови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 16:37



ти много конкретно заби. не им знаем нещата. темата е бъзик



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: нова теманови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано19.11.15 17:01



Тенденциите за красота в наше време са някакви скелети по метър и осемдесет и нагоре, и ако това за теб е бъзик, за мен не е. Като напредне науката и всички жени ги направят такива, хората трябва да се барикадераме из мазетата като плъхове





Тема Re: нова теманови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 18:13



То това пък е втората тенденция. И тя вече не е шега.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: нова теманови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано19.11.15 22:01



Има увеличаваща се дистанция между мъжете и жените. Тия дни имах време да се ровичкам из нета и фб, и ако става въпрос за по-младите, които доста по-открито се показват що за хора са, жените са прелъстителки, мъжете баровци, всеки е нещо като рибар с някаква стръв. Доверие и сериозни чувства не виждам как могат да съществуват в такава обстановка. Липсва интерес към самия човек, всичко е мимолетно.



Тема Re: нова теманови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 22:29



а, ще ни залипсват клюкарките скоро време. те поне се интересуваха от нещо


и си прав и не си.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: нова теманови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 23:40



сложно е. доскоро си мислех, че такова нещо не е възможно. че само хора, които са скарани- между тях може да има дистанция. обаче се оказа, че въобще не съм била права да си мисля така. даже скараните хора с тяхната дистанция не са толкова дистанцирани, колкото тези, за които дистанцията е начин на живот. хората дистанцията я ползват за убежище. сам във връзка- това е висш пилотаж направо. има още много да се учим от "запада". демоде сме

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: нова теманови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.11.15 11:59



Не прочетох много за какво става на въпрос, а то и да прочета, не, че ще има полза, обаче за дистанцията...



Определена дистанция е полезна в една връзка за да е дълготрайна. Имам в предвид, че иначе винаги се получава някакво обсебване на единия от другия (винаги единия влияе повече на другия), което в началото е супер, но след известно време изцежда, изконсумира така да се каже и води до обратен ефект и прецакване връзката ...
Освен това определена дистанция е и даване на свобода и даване на доверие... И е като почивка предпазваща от пренасищане.

Как да обясня, за да не ме разбереш пак буквално.. - Като ти харесва една манджа или ястие, нали не го ядеш по 24 часа нон стоп, защото след няколко дни няма да можеш го гледаш... - Трябва да се редува с малко почивка за да ти се възвърне апетита...



Тема Re: нова теманови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано20.11.15 15:11



разбира се, че точно тази дистанция, за която ти говориш Е необходима. аз за нея не оспорвам, напротив, напротив.



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.