Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 16:03



румене, на теб от скука ти идват повечето идеи. дай на човек свободно време и му гледай сеира

тъпото е, че аз и много работа да имам- драмите не ми стигат и искам и още хахаха. та така- всичко се извършва паралелно и има негов си "живот" и не си пречат, не се насищат едно-друго. на мен не ми стига времето хронично


тоя пътник кефи много, да ти кажа, все едно е от Свищов бездействието е действие. няма по-вярно нещо ама ако знае човек как да бездейства. аз отскоро се научих и сега се кефя
А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 16.11.15 16:11.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.11.15 16:51



Ти си Идиот, бе. Ама не по Достоевски. Колко пъти трябва да ти го повтарям.



Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано16.11.15 17:01



Твойта поговорка не я бях чувал, но ме подсети за една подобна, която я чух в работата, началникът ми я казва често на един колега,- накарай мързелив на работа, за да те научи на акъл Като трябва да направи нещо, започва да съчинява някакви сгоди, които почти винаги са много несполучливи, пуши, мисли, ходи до тоалетната, после на кафе машината, не можеме да съберем угарките и фасовете по него, и накрая на началникът ми не му издържат нервите, викне, и той започне да работи.
Е Пътника сигурно е от Свищов, гледам, че е пускал теми в клуба, снимки, които обаче вече не се отварят. Да, сигурно е стабиляга. Но вече се въздържам от коентари кой какъв е, защото във виртуала трудно се разбира, а и всичко много бързо се променя понякога. Кой какъв е, си е за него Ти веднъж в гзс май каза нещо за него, но съм забравил.
А за Ивони, той значи е от Ловеч. Хм, да ти кажа, няколко пъти съм бил там, хубав град е. Но това, което излезе в съзнанието ми, едно предположение, че ние с него май сме се срещали, защото преди няколко годинисе разхождах и видях на прозореца на една къща, беше закачено севернокорейското знаме. Точно тогава си беше отишъл Ким чен Ун, или там кой се падаше, а от прозореца, се чуваше пиянски глас, който пееше тъжна песен. Мъжът козируваше на един портрет в знак на почит. Само не мога да обясня откъде разбрах, че този човек е счетоводител, то е като в сънищата, как разбираш някои неща просто така.

Ох, верно днес ми е скучно, сори:)



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 17:07



видях го на снимките пътника- не, не го познавам. ама аз и реално много малко време съм прекарала в Свищов. прав си- всичко се обръща на 180 градуса докато не се намести на мястото си. лошото е, че обикновено хората се наместват към отчуждение ама понякога това е единствения начин да си опазиш нервите.

вие сега с Ивони ще си говорите през мен ли?!

диванета

въобще не помня някога да съм го чела пътника. камо ли да съм го коментирала. абсурд

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 16.11.15 17:09.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 17:12



трябва много да внимавам като навляза във възрастта 45-50 години. тогава на жените им израства някакво кокалче в мозъка и стават неузнаваемо кръвожадни. до този извод стигам като наблюдавам реала/виртуала. ако и тогава още пиша- сритай ме по кокалчето. ще ми направиш едно голямо добро. на мен и на света

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: айде пак анализинови [re: Vitalite]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано17.11.15 00:26



Да, идиот съм, защото се надявах, че тук ще открия приятели!



Редактирано от rokoko544 на 17.11.15 00:27.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.11.15 09:43



Юда е бил презиран и от тези, които са се възползвали от услугите му.



Тема Re: айде пак анализинови [re: Vitalite]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано20.11.15 22:10



Не разбрах примера ти. В теб няма нищо ценно, което да се използва за предателство.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано20.11.15 22:57



Не е важно дали в мен има нещо ценно. Вероятно - не.



Тема Re: айде пак анализинови [re: Vitalite]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.11.15 18:18








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.