Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: айде пак анализинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.11.15 18:23



гледам ме зехте за мезе май. и не мога да разбера защо, аджеба, мен питаш какъв да му по поръчаш на Румен, вместо с него да си разговаряте, м?!

само да не загрубеете, че не ставам за умиротворител, вече се видя.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 15.11.15 18:26.



Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано15.11.15 22:09



Споко. Вярно, че е интересно, обаче след цяла година обиди, интриги и дразги, ако все още има човек, който да не се е наситил на тия неща, трябва да се намеси психиатрията. Микроскопи, лоботомия, дисекция, каквото е нужно да се приложи, в името на науката.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.11.15 22:28



аха ама така кажи, аз взех, че се травмирах излишно. тъпото е, че колкото и да се старая да не се завирам в шамарите, все ги отнасям. може би щото не мисля два пъти преди да кажа нещо ли, не зная кога да залегна ли, що ли... интриги може да се припишат на мен, по пътя на някаква логическа мисъл, макар моите да са от вярване в нещо, но обиди, мисля ти точно, нямаш основания да ми приписваш. пред твоите всичко друго бледнее.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано15.11.15 23:08



Това щях да ти го кажа направо, ако имах в предвид теб. Говорех изобщо за всички. А това че миналата година почти всички ползвахме форума по непълноценен начин, е факт, затова и всичко се разпадна.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано15.11.15 23:20



добре. дано няма повече караници около мен. искам да си живея като пенсионерка вече- лежерно



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано16.11.15 14:37



Сега зачетох из нета. Пише, че има само един бежанец от Сирия сред терористите. Останалите белгийци, французи...
Както и да е, при всички случаи ние сме облагодетелствани, понеже повечето мигранти дават мило и драго, само да минат през България, по възможно най бързия начин. Без да се застояват





Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 14:54



не е смешно, но от няколко седмици А да пусна една тема тип апокалиптична ама се въздържам. преди време бях пуснала тема в Споделено за лошите хора и ме обвиниха, че развалям настроението на положително настроените клубари.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: айде пак анализинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано16.11.15 15:28



Замислих се сега, дали да не си измисля някакъв друг ник. Чудя се Рикики+някакъв номер, но не знам, не ми звучи достатъчно всеобхватно. А и промяната би била нищожна.
Или пък-ТиПредиКаза? Как ти звучи? Не знам дали ще ми отива

Карай.
Мен такива теми не могат да ми развалят настроението. Може би картинките във ФБ с разни пейзажи с благопожелания, котки, кучета и изобщо разни нескопосано направени неща, и най-вече фалшивият позитивизъм. Не самият позитивизъм, който е много хубаво нещо, а някакъв плитък фалш. Пък може и да съм бил в грешка. Хората да се им се радвали наистина. Те си знаят.
Е, има ли зомбита, нещо в тая тема? Обрати, интрига?

пп: в смисъл този път под интрига трябва да се разбира нещо интересно, да уточня за по-сигурно.

Редактирано от rokoko544 на 16.11.15 15:31.



Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 15:53



много въпроси си задал, сега ми се пече д-то и чак късно вечерта ще мога да отговоря



не, темата ще е наистина тежка. има хора, които се страховат от смъртта, ама не като мен, а наистина. само, че се сетих, че наистина не е подходящо да го коментирам, защото така навремето си говорехме с Транса за много неща, а той планувал друго, а въобще и не загатваше, че е песимист в пълния смисъл на думата...най-добре наистина да замълча

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: айде пак анализинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано16.11.15 16:00



"ти преди каза" ми звучи много претенциозно някак. освен това ти колко неверни неща си казал...стожер на библиотечното дело не ти отива май



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.