Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 24.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.11.15 23:12



Последно обяснявам като на ... да кажем по-бавно включващ.


Да гледаш с розови очила и да не виждаш светът в розово е невъзможно. Също невъзможно е, да кажеш, че гледаш с любов пък виждаш обратното - омраза, нон сенз е.... Или, че гледаш с духовни очи (призми, очила или каквото и да е), пък виждаш бездуховност.... - Не може, не е възможно!
Призмите ли, или очилата, но си ги много объркала с чужди очилата с на някой друг, при всички положения не са тези които казваш...


Друго не коментирам, - според мен нарочно се правиш, че не разбираш защото така ти отърва и говориш разни измислици дет не съм ги казал нито така нито с този смисъл.

Иначе явно си от гледащите доховно но виждащи бездуховност, така наречените от мен духовно/бездуховни, най-пръв от които е Оро. Ти имаш още да учиш и да тренираш, докат му достигнеш нивото на духовна/бездуховност.
Обаче, на мен фаворити са ми други - тези дет гледат с любов, пък виждат омраза. Имам в предвид и за бъзици и за да ги псувам... Духовно/бездуховните са ми едва на по-задна позиция, че по са по отчаяни. Онези, любовно/злобните си верват много повече и е по-забавно като ги бъзикам и им покзвам, че са се много Убъркале.




Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 23:16



аха, кажи, че си имаш готови реплики. винаги! и по всяка тема!



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.11.15 23:33



ще поясня тук

повечето хора не съзнават, че не могат да се скрият. понеже никой не им казва нищо направо, хората не обичат да се конфронтират "за глупости" и "има ли въобще смисъл да казвам каквото и да е". даденият човек си прави каквото си прави, не чува друго мнение, опозиция няма, той в своите представи е скрит. за мен всеки има много правилно вътрешно чувство кое какво е, защото като му върнат със същата лъжица и много ясно го формулира, съди

, оплаква се, протестира, отмъщава и т.н.. т.е. знание има. но те си мислят, че никой не ги вижда. и понеже като няма Бог, всичко е възможно- резултатите са налице. Хората стават безпардонни, действат със замах все повече и повече. и всичко, защото си мислят, че могат да се скрият. а те не могат

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.11.15 12:04



повечето хора не съзнават, че не могат да се скрият
........и всичко, защото си мислят, че могат да се скрият.

но те си мислят, че никой не ги вижда

Вече в няколко твой мнения виждам, че пишеш все за някакво криене. Обясни повече за какво става на въпрос, че нещо не го схващам баш. За какво точно става на въпрос, каква му е целта и кой толкова па се крие и от кого?





Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано20.11.15 12:08



Не! Нямам никакви готови реплики. Просто търся смисъла, логиката, модела, когато става дума за някакъв механизъм. - А дадена философия или логика на някой човек, за нещо си, също е един вид механизъм...



Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано20.11.15 15:15



ами механиката е такава- всичко, което става по земята рефлектира не само на земята, както и обратното. но обратното често е пречупено и изменено, ето ти например можеш така да извъртиш нещата, че звездите да имат повече влияние върху човека, но други "духовни" прояви в битието да не стигат до твоето разбиране, еле пък да имат влияние върху човека, абсурд! но ти нали не вярваше, че има душа, та няма смисъл да навлизам в подробности. най-много да ти дам повод още да се присмиваш и подиграваш



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано20.11.15 15:18



не помня къде съм казала за криене, но сега примери просто бол. краде ли се в България- краде се. правосъдието сляпо ли е- сляпо е. това не е ли криене?! ама защо не ме разбираш не мога да проумея. че аз се изказвам толкова опростено.

а в ежедневието не виждаш ли как хора правят мръсотии, обаче по-скрито и си мислят, че само те си ги знаят.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.11.15 18:17



Как къде, на поста ти, на който отговарях.
Вече разабрах за какво говориш, първоначално като каза "крият се", помислих, че за партизаните говориш и за малко да кажа нещо от сорта "още ли са живи тяхната ма***та шумкарска".


Иначе си права, нямаме правосъдие. Но то правосъдие няма в нито една страна в която има много русофили или комунисти. Не са съвместими тия неща или ими правосъдие или русофилство, това е.



Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано21.11.15 18:59



вече бях почти загубила надежда някога да разбереш нещо, което излиза от мойта клавиатура

е, верно, беше след два поста обяснения, но нищо де

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: талантите нинови [re: lvony333]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано21.11.15 20:14



Вълците по природа са такива, но по-важно е да си изясним как се е стигнало до там. В древни времена някой организъм е решил да яде месо, което вероятно никой не му го е сложил в устата насила, а е било личен избор. И сега някой като теб като казва, че просто природата им е такава, тогава защо да не кажем, че и природата на децата на партииците, дето сега са във властта и държат сериозния бизнес, че и на тях природата им е такава, и като те задърпат отново към Русия, да не се пенявиш, а да покажеш същото разбиране.

Редактирано от rokoko544 на 21.11.15 20:20.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.