Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Един мит и половина  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 10:59



Казва се, че на сърцето не може да се нарежда да обича или да спре да обича. Обаче аз по себе си съдя, че това не е точно така. По волеви път и след обработка от страна на ума малцинството отстъпва. Вие на какви наблюдения сте попадали?

ай пишете, че ще се забравим.

но иначе темата ми е много актуална към дадения момент и хич не я изсмуквам от пръстите си.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Един мит и половинанови [re: coffeemate]  
Автор animun-99402 (unknown)
Публикувано05.10.15 12:54



Не знам как го контролираш това мити твое сърце. Контролът е невъзможен. Нито да му кажеш "ето този искам да обичаш" или "ето този искам да разлюбиш", и това да се случи. Ако беше така, щяхме да си спестим много любовни терзания и проблеми. Много стихове и песни щяха да останат ненаписани ;)



Тема Re: Един мит и половинанови [re: animun-99402]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 14:10



става, става. при мен се получи случайно преди години- вечерта мисля и си казвам- абе сичко екстра, но нямам чувства. обаче нещо ме човърка там вътре- аз нямам сили да му кажа айде няма да стане. това при мен го няма по принцип- аз не тая такива неща. но в онзи случай точно това стана- като знаех, че в предната връзка нещо не се е получило и като видях болка в очите на човека и се оказа, че не знаех и не можех да кажа "дотук". и си легнах с пълното съзнание, че като съм се фанала на това хоро- ще го играя.
и на сутринта бях в съвсем други морета. вече го обичах. така и не знам как се получи тогава.

обаче сега съм на обратното желание- как да се трансформирам, пък да останем приятели и всичко, но без чувства.

ама махни тея клишета, дай творчески малко. щото човек минава през неща, обаче и не разбира, че ги минава. задълбан в клишетата, не вижда, че всичко е възможно.

поетите са друга работа. те нека се вълнуват. аз искам да стана жена на 21 век! машина

на 40 години съм, докога да драматизирам.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Един мит и половинанови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.10.15 20:33



Машина си ти!


Ама да се не повредиш така?



Тема Re: Един мит и половинанови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 21:19



Да се повредя ли?! НЕ! Точно обратното очаквам да се случи.


Е, леко ще стана друг човек, ама не е болка за умиране това.

А ти някой мит разбил ли си досега? В симсъл имаш ли нещо, което си видял ти лично, че не е точно така, както го твърдят?

Всъщност то и аз знам, че не може да се заповядва на сърцето, обаче това единствено изключение не знам как да го обясня за себе си.

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Един мит и половинанови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано05.10.15 21:32



Защо ти е да разлюбваш някой?



Тема Re: Един мит и половинанови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано05.10.15 21:48



... емоционалното и рационалнато са в хармония. :-)

Пиша. :))))



Тема Re: Един мит и половинанови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 21:53



сега, изкажи се по темата начи..

що задаваш толкова интимни въпроси

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Един мит и половинанови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 21:54



тогава станаха в хармония, верно. иначе май хич не съм хармонирана, честно казано.



радвам се :)))))))

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Един мит и половинанови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.10.15 21:59



няма начин да не ви се е случило нещо необичайно и на вас, което да е нанесло чутовен удар върху мит, в който сте вярвали? когато ви дойде музата- сетете се за тази тема



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.