Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:04 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано08.10.15 20:06



хубаво е, че има работа. иначе как ще оценим свободното време

ти каква музика слушаш, Таничка?
:)



обичам хубаво измислени клипове и песничките към тях да са хубави

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано09.10.15 14:06



и на работа е хубаво..
и в свободното време ми е хубаво...
и есенно ми е хубаво...
... хубаво ми е. :-)
Казах ли, че ми е хубаво? :)))))





Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано09.10.15 22:58



тази певица не я бях чувала преди. Благодаря!



ето и какво открих


А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано10.10.15 15:37



:-) ...
....... а това?





Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.10.15 00:24



Честно казано, това е необяснима любов. - Неееее. Чак любов... не е.

И друго не е. Не е необяснима за мен, напротив абсолютно обяснима е. - Свободата, това е обяснението. Има свобода, но има и правила....
Не е диктатура. Аз не мога да живея някой да ми диктува.
Дори в казармата нач. щаба Майор Конов, ме беше извикал веднъж да ми чете конско, че не изпълнявам заповеди. А аз му казах, че аз просто не съм възпитан/научен да изпълнявам заповеди на по-тъпи от мен. - Такова възпитание са ми дали, ко да правя?
А той ми отговори, че тука в казармата било така, трябвало да се изпълнява и нямало да ме търпи да не изпълнявам. А аз му казах, че аз не съм дошъл по желание в казармата и ако не иска да не ме търпи, ми да ме уволни, аз много ще се радвам. При което той се депресира леко ... Мен ми стана малко жално и му се извиних.
И досега в псих. ми характеристика от казармата пише, че не се подчинявам на заповеди.
Та исках да кажа защо харесвам Щатите и не търпя никакви диктаторчета, бък били те и джобни като Путя.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано13.10.15 00:43



Значи.., няма необясними неща. В един момент се стига до скалата на ценностите и те решават...
И затова е много важна класацията на ценностите на даден човек. - На материално ниво е по-универсално за всички почти, едно от най-високите места заема оцеляването, запазване на живота, после са всички останали.... Но на нематериално ниво е по-интересно. В тази класация при мен "личната свобода" е класирана по-високо от "социализацията" и е повече ценена.



Редактирано от lvony333 на 13.10.15 00:43.



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.10.15 08:32



Дам, това със заповеди от по-тъпи хора от мен ми е познато. Верно бяха трудни за преглъщане тези особености на "социализма".

Като цяло те разбрах защо клониш към сащ и сие. Въпросът е, че ако човек подходи критично към всички дъежави- никоя не е света вода ненапита. Едните са една идея по почтени във война, другите в мирно време са по-удобни. Накрая си мисля, че е без значение за мен. Като няма избор, не гласувам. Т.е. като всичките са ми криви-вътрешно се дистанцирам и чакам събитията да се случват. Така и така никой не ме пита.

Най-накрая вируса ме победи и съм с температура и сега не мога и да мисля, а и да пиша.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано13.10.15 19:14



Най-накрая вируса ме победи и съм с температура и сега не мога и да мисля, а и да пиша.

Да оздравееш бързичко :)
И чай, чай от мащерка.



Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано13.10.15 20:44



Особено с мед и лимон.



Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано13.10.15 20:47



Споко, сичко е под контрол.

просто един вирус се опитва да пребори друг, по-едричък.



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.