Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:30 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано05.11.15 20:02



Мина времето кога ги мислех никовете. Вече ми се пали главата като тръгна да попълвам формуляри за регистрации.



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано05.11.15 20:39



В Ирак по погрешка, че Садам има химически оръжия, паднаха стотици хиляди иракчани, срещу няколко хиляди американци, които казваш са ги пратили майките им да изкарат някой долар. Няколко хиляди майки срещу стотици хиляди, които не са искали да си пратят децата в гробищата. Но виж какво нещо е животът, даже се намират чукундури като теб да обяснят всичко това по един логичен начин.



Тема Re: басинови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.11.15 21:12



ами възможно е, да. то аз също така и си направих тоя- погледнах към най-близкия предмет и там пишеше кофимейт. да не го забравя, един вид. кой знае кое модно дефиле си гледал



аз нещо не съм в настроение и ще се уединя. спокойна вечер и нощ ви желая!

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: rokoko544]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.11.15 21:15





Тази организация има органи, един от които се казва които има доста широки пълномощия: "Неговите правомощия включват създаването на мироопазващи операции, създаването на международни санкции, както и разрешаването на военни действия "


Понякога у нас се събираме и решаваме какво е правилно и какво не. Аз, една хлебарка Георги, три винарки и един молец. - Е то ясно, че всяка нищожна хлебарка или гнида иска да управлява света. Колкото по-дребна повече иска...



Тема Re: басинови [re: rokoko544]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.11.15 21:27



В Ирак американците много закъсняха. Това трябваше да го направят още когато нападна съседа си Кувейт.
По същата логика Руснаците и съюзниците в европа бастисаха няколко милиона Германци в Германия през втората световна война... За да свалят Хитлер.
Тук американците свалиха друг диктатор - Садам.


Изобщо не си проумял това което казах в горните мнения. - Рано или късно и Асад го чака същото, ако не се откаже от власта - съдба, не можеш да рипа, но може да се откаже докато още е жив...
- Съдбата на диктаторите е такава, а и страните които управляват, след тях са в разруха...



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.11.15 21:40



аха, те затова говорим цяла тема и кусур. "насила" казваш. отиваш войник, за да се подготвиш да защитаваш страната си при евентуална война и те решат да те пратят да умираш за нечии корпоративни интереси. прави са хората да не го искат това - Корпоративни интереси ...

Аз па мислим, че ако не искам да воювам по някаква причина, никой не трябва да ме кара на сила, независимо от интереса, корпоративен ли е или не корпоративен, партиен ли е, дали е зарад мумията на Ленин или заради мумията на Тутанкамон, няма никакво значение. И затова САЩ след тази война я правят армията си професионална, за да няма насила... - Иначе богатите американски синчета, по това време - основно напушени хипари, хич не бяха навити да ходям да се бият някъде си, пред алтеранативата: сексуалната революция, евтини наркотици и марихуана..

ама човешкият мозък не е патешки - Не не е. Масово човешкия мозък е по-скоро овчи...



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.11.15 21:48



САЩ са терористи и държавната машина обслужда корпоративни интереси
Кафе, от гледна точка на всеки мързелив, завистлив и пропаднал циганин ти си същата, защот кат си вземеш заплатата не му я даваш /щото е тъп, беден и изтрадал/, а си я харчиш за теб си. - Типична терористка обслужваща само собствените си материални интереси.



Тоест, искам да кажа, че гледнаната точка: САЩ са терористи и държавната машина обслужда корпоративни интереси е гледна точка на тъп и пропаднал лузер. И руснаците ги разбирам, че са такива - загубиха студената война въпреки огромните си богатства, и са ги тресат яки комплекси и завист, ама за теб нямам обяснение от де това мислене.

Редактирано от lvony333 на 05.11.15 21:49.



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор rokoko544 (непознат)
Публикувано05.11.15 21:55



Е да, ама Хитлер е стигнал до Сталинград, а Садам не е стигнал до Ню Йорк, сравнението е несериозно. Защо ти се връзвам, и навремето е имало такива като тебе, само дето са вярвали безкритично в комунизма, а сега в нещо друго. Има ли нещо за силата на привличане и отблъскване в хороскопите, как колко по-риташ срещу нещо, толкова си приличаш с него?



Тема Re: басинови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.11.15 21:59



ти си полудял. това вече е заразно... нямам думи за твоята логика просто



предлагам ти да изгледаш ето това клипче, че да се освестиш. надявам се да ти помогне.



знаеш много добре, че мен ме спрягат за комплексарка. за завист не бях чувала, ама може просто да са ми го спестили. какво още ще изкочи за мен покрай тая политика- тръпна в очакване

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: rokoko544]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано05.11.15 23:01



да, ама Хитлер е стигнал до Сталинград, а Садам не е стигнал до Ню Йорк - Абе кой ще го чака тоя да сига до някъде си... Ами затова точно хамериканците такива ги отсвирват още преди да са тръгнали...

А тапъци кат теб се чудят що са ги отсвирили и недоволстват... Хитлер едно време ако го бяха стъпкали преди да направи войната и за него щеше да ревеш...
Само, че за съжаление политиката на щатите става такава едва след 1945г. та до днес... до тогава в европата не са се месили по никъв начин... Но след две световни и най-унищожителни до тогава войни, тръгнали все от Европа, явно са преценили, че най-добре да вземат нещата в свой ръце...

като тебе, само дето са вярвали безкритично За 17-ти път ти обяснявам, че говориш за себе си защото ТИ ВЯРВАШ , а аз не вярвам, а знам. Има мноооого голяма разлика между вяра, вярване/религия и знание.

отблъскване в хороскопите, как колко по-риташ срещу нещо, толкова си приличаш с него? - Нищо не разбираш ни от хороскопи ни от политика. Иначе по същата логиката ти си върл американофил и русофоб...




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.