Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 29.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.10.15 11:24



Аз отлично знам, че Румен е казал много работи, но той ги каза и в клубовете. Няма да ти мине номера да скапеш добрите отношения. Приеми го.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.10.15 11:28



Така. Докъде бяхме стигнали, че изгубих нишката? И се извинявам също така.

Да напомня, че съм 1/4 византийка. Изгодата не я изпущам от поглед. Демек.



А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 19.10.15 11:37.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано19.10.15 18:29



към участниците в темата да се придържат към основната мисъл, а тя е- хора, положението е много зле. шашкайте се, не е по-опасно от успиването

Аз каквато сум пъзла...
Даали да не заспя.... дзимен дсън? :))))

последните ми две думи ми прозвучаха кат будизъм :)))



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано19.10.15 21:22



Имаше един момент миналата година, когато почти всички участници застанаха срещу мен, и аз нямаше повече какво да правя, освен да се шегувам. Вярно е, че много неща казах, и няма значение къде. Спомням си, че веднъж казах, че за да стане интересно Балдриян трябва да се скара със Саксън, или ти с Виталите. Просто на тия неща се обръща внимание, а на споделеното-не. Това ме подсеща за една песен, а за работа друг път ще говорим, днес се наработих доволно.





Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.10.15 23:32



Дойде ли време? Недей. Тая форма на комуникация се оказа интересна. Но, аз съм от публиката, та нямам право да се намесвам.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.10.15 23:43



Абе карай, аз съм свикнала с на споделенци драмите. Участвала съм също така- къде справедливо, къде не. Ама беше славно време, погледнато от дистанция.
И много важно кой какво казал. Всеки е казал. А нещата имат поне две тълкувания.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано19.10.15 23:49



Интересното ще е за сметка на имиджа. Който държи на него, да си опича акъла. Аз съм имунизирана. Нямам какво да губя или печеля.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано19.10.15 23:57



Може за всичко да си се излагала, но за едно беше права, като каза, че вече няма истински тролове. В тая държава всеки гледа келепира. Не съдя никой, но това е малко ограничено.



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано20.10.15 00:04



Ами има и никове, които се изказват по принцип, по убеждение, така да се каже. Но правенето на повече никове би трябвало да е безкористно. Самопризнания ли ще правиш сега? Не виждам крайната цел нещо



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано20.10.15 00:33



Това е все едно някой да стане модератор и всичките му приятели да влизат през профила да банват, както е твоята идея. И после някой от приятелите да е бушон, когато ти потърсят отговорност. На пръв поглед е хитро:)




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.