Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:45 08.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано18.10.15 20:04



Не. Работата е свързана постоянно с движение. А и едно с едно нема! Дълго време това ми беше кошмар, защото примерно излиза нещо, дето сме го правили преди година, и човек се мъчи да си спомни , мисли, прави грешки, има напрежение... Сега точно поради същото нещо, започна да ми харесва. Човек се ошлайфа, спира да му пука и отпишва. Наскоро се замислих за това, как едно и също нещо, може да е лошо и добро, като изтече време.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор T a n y a ()
Публикувано18.10.15 20:42



тъй като на мен са ми се подигравали за словоред и правопис- от мен оценител не става.

и аз не съм по забележките
и по даването на наклон на вятъра - кой как да пише :-)


За знаеш отклонихме се темата в анонса,
Дали авторката coffeemate няма да ни направи забележка?
шегувам се. :)))



Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.10.15 21:10



как едно и също нещо, може да е лошо и добро, като изтече време
е, аз това го знам отдавна. от опит го знам, горчив



добре, че нямаш проблеми с вените.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 18.10.15 21:15.



Тема Re: басинови [re: T a n y a]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.10.15 21:14



начи, отправям апел

към участниците в темата да се придържат към основната мисъл, а тя е- хора, положението е много зле. шашкайте се, не е по-опасно от успиването, в което са ни поставили. даже не знам, ама ако хората изпитват страх- би могло да го предадат към тея в Дебелото събрание, дето ги отглеждаме, че да вземат мерки, някакви

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: басинови [re: prekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.15 21:26



Абе да те питам - на дружката ти Саксън какъв й е всъщност проблема?



Тема Re: басинови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.10.15 21:37



Много бих искала в темата да се запази добрия тон. Някак успяваме досега, макар да имахме тук-там завои.
Нали, не, че някой ме пита, ама нали съм автор на темата, та- да си кажа. Пък вие правете каквото искате.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.15 21:42



Това някакъв опит за манипулация ли е?



Знаеш, че в дипломацията доста ме бива.



Тема Re: басинови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.10.15 21:50



Не ми намигай, а си пусни тема и там се изяснявайте.

Какво е това- влизаш и питаш за човек, който не пише в този клуб. Ами задай този въпрос на Румен в ГЗС или си направи нова тема и така. Така бих направила аз, да речем, дето не съм добра в дипломацията. Доказано при това. Но държа да се разгранича от задаващия се скандал. Бих искала малко мир, ако може. Ако не може- здраве да е.

Манипулации ако някой върти тук- чакам да се види дали е така и ако е така- пак здраве да е. Може да се чудя докога ще изтрае мира, но междувременно му се наслаждавам.

А, забравих. ГЗС е за забавление. Там хората се забавляват. Тук може сичко. Сетих се

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 18.10.15 21:54.



Тема Re: басинови [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.15 21:53



В грешка си. Скандал не се очаква. Тема аз няма да пусна. Но очаквам Румен или някой от групичката да го направи, за да (ми) се извинят както му е редно - съвсем официално, а не така между другото.

А и името ми означава Мир.





Тема Re: басинови [re: Vitalite]  
Автор coffeemate ()
Публикувано18.10.15 21:57



Редактирах се.

И го мисля това, което съм написала. Сериозна съм.
Добре, разбирайте се където намерите за добре. Само, че ми прави впечатление, че ГЗС трябва да бъде опазено от разбираниците ви. А Саксън е там- на една ръка разстояние, Румен също е там. Защо спорът да се измества тук?! Те това е въпросът

А хитростта е ума на глупака.



Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.