Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 14.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: голяма тъпотиянови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.10.15 23:37



Аз съм ЗА нова тема. Моля вие да я измислите, защото мен сега нищо не ме вълнува. А и доста теми имам на първа страница, да не ставам свръх нахална.

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: голяма тъпотиянови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано24.10.15 23:40



Понеже ми наричаш творчеството "глупости", за наказание имаш задача да измислиш нова тема.

първом ме подкокоросваш да си изложа вижданията, после глупости били. Така ли- ай да те видим какво те вълнува!

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: голяма тъпотиянови [re: Vitalite]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано24.10.15 23:53



На млади години всеки искаше да се откроява, но всъщност всеки прилича на много други хора. И това като че се дължи, защото се съревноваваме. Примерно дай на двама човека да вдигат щанга и те след две години ще си приличат повече.



Тема Re: голяма тъпотиянови [re: coffeemate]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано24.10.15 23:58



Аз не мога да поддържам теми, но ще помисля тия дни:)



Тема Re: голяма тъпотиянови [re: prekrasenden]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.10.15 00:33



Не сме толкова сериозни тук, че да се притесняваш за поддръжка.

ти пусни, ние ще я оспамим

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: голяма тъпотиянови [re: prekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.10.15 08:51



Нали знаеш, че като имам хрумка/идея/следа, нищо не може да спре изследователският ми устрем? Интересното е, че събитията така се нареждат, че ме водят към следващата стъпка. Дори и темата вече да не ме интересува.
И така - оказва се, че темата за клонингите в дира е доста стара. Вчера, по Закона за Синхроничността, попаднах на една тема в клуб Любов - от 2009г. Та, в нея се обсъждаха не само "клонингите", но и някаква митична персона, която пише и като мъж и като жена. Някои от участвалите в темата са ми добре познати, въпреки, че са писали в нея под други никове - но те и не крият кои са.
Това ми обяснява доста от случилото се в клубовете през последните три години. Забавна книга е дир бг - някак по фентъзи начин реална.
Въпросът ми е - защо му е на някой да създава измислени персони в един форум. Логиката ми дава два приемливо-благоприятни отговора - това е личност - актьор или писател, която упражнява творческите си заложби, въплащавайки се в различни персонажи, или самотна, изолирана от социума личност.
Другите варианти, като например гавра и подигравки с хората, са негативни и предпочитам да ги отхвърля.
Ти какво мислиш?

И да - прав си. Хората повече си приличаме. (това ми изречение е повърхностно обобщаващо, но моля да вникнеш в по-дълбокия му контекст:)))))

ПП. А! И някак ми се изясни защо съм толкоз подходяща за гаври и подигравки. Ми аз съм автентична, и като потребител от 2011г. доста не в час с дирската история и традиции.

Редактирано от Vitalite на 25.10.15 09:03.



Тема Re: Нима?нови [re: Vitalite]  
Автор T a n y a ()
Публикувано25.10.15 10:31



Да. :))))



Тема Re: голяма тъпотиянови [re: Vitalite]  
Автор prekrasenden ()
Публикувано25.10.15 10:40



В интерес на истината не съм мислил много по въпросите, които те вълнуват, но ме накара да се замисля. Спомням си миналата година май в една тема на Нерв, Вида се изцепи, че има друга регистрация, с която пише в гзс

Беше доста неочаквано. Няма нищо лошо, разбира се. По мое мнение едно 90 процента от хората тук, са имали повече от една регистрация. Аз също съм имал няколко, които съм ползвал малко, или почти не съм ги ползвал, защото ми е ставало безинтересно. Също ми е безинтересно да тръгна да се обяснявам. Човек казва един-два пъти кой е и кой не е, но ако насреща му стои някаква дебилна упоритост, тогава ще започне да се подиграва, много ясно, като че ли има голям избор.
А къде е тази тема, дай линк, или сега не ти се рови?



Тема Re: голяма тъпотиянови [re: prekrasenden]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.10.15 10:49



Извърташ темата. Но все едно. Не ми се рови сега, но ако държиш - ще го направя. А и клонинговата тема е ясна.
Твоите "подигравки" не са свързани с това кой кой е. Те са резултат на друго и ти си наясно с това. С тях се опитваш да наложиш определен стандарт на възприятие или мислене.
Грешките от миналото могат да бъдат поправени с признаването им. Само тогава енергията може да потече в правилната посока.
Ся, дали пак ще увърташ и ще се правиш на неразбрал, си е твой избор.



Тема Re: Нима?нови [re: T a n y a]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.10.15 10:51








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.