Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 04.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | (покажи всички)
Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.12.15 00:00



точно си тръгвах и да загасям компа. ами не мога да кажа за цялото течение, но този повей хич не ме кефи. защо и кого викат тези хора?! чувам : лорд, лорд. все едно са мучещи се души в ада

. не, това не е музика, а е мъчение. защо ги правят без мелодия и текст?! а 4:27 има ...капки

ааа накрая пеят

добре, че се зачетох в коментарите "I love the song, love the meaning, but I just can't get into the lyrics." та стигнах до края

мисля, че вокалиста им е слаб- шепне текста

А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.12.15 13:28



той, че сатаната е имал пръст е видно, обаче аз се чудя как реагират гълъбите на тази музика.

сега, аз съм бабичка с моя музикален вкус, нали, зная си.



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: Eritea]  
Автор coffeemate ()
Публикувано01.12.15 21:59





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (новак)
Публикувано01.12.15 23:28



Те откликват на качествена музика. Може и да си внушавам, разбира се. Тия дни като почивам, ще се опитам да ги снимам и ще споделя.



Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 00:24



Не се съмнявам, че откликват. Вземат нещо от нрава и вкусовете на хората, с които живеят. Или на мен така ми се иска. Обаче пиленцата е интересно дали се крият



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано02.12.15 01:54



Не знам как е при другите гълъби, при моите има голяма смъртност, може да е нормално, не съм чел за това. От как са при мен, две двойки са, и горе-долу някъде по три-четири гълъба се пръкват на година, които обикновено старите ги прогонват като станат на месец и нещо. А яйца всяка женска снася по две на месец горе-долу, но или са ялови, или умират при излюпването, или първите дни. Сега има едно малко, на два месеца, което всички го бият. То също щеше да умре, но случайно един път, като беше на две седмици някъде, се опитах да го взема от саксията, къде си живееше, и не успях, и гледам, че нещо го свързва със земята отдолу. А то някакъв конец, който му се оплел на крака, а в другия край срастнал със собствените му изпражнения, и то расте, хранят го, но не може да се движи и това ми направи един път впечатление, и сума време го чепках тоя конец с пинсета и макетно ножче да го сваля, защото кракът се подува и конецът се впива навътре. По принцип ако си наблюдавала гълъби, поне 2-3 процента от тях имат проблеми с конци и такива материали. Има и болести, от които осакатяват в краката, но много пъти съм виждал гълъби с конци около пръстите. Веднъж видях една гълъбица, която си летеше около нас и първо помислих, че й се е заплел някакъв трън в краката, след време дойде на прозореца и я подмамих с хляб и я хванах. На крака и имаше омотан сезал, а в края му изсъхнал крак от друг гълъб.



Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.12.15 07:43



Виждала съм, че имат нещо по крачетата, но съм си мислела, че някое дете ги е хванало и нарочно го е омотало. А съм чувала и за дъвки, които им се залепват на клюновете и те не могат да се хранят. Нали изплюта дъвка по земята е като храна, клъвнат и така остава. Но едно е да наблюдаваш чар-пат гълъби по улиците, друго е да са те избрали за сигурно място, където да си живеят. :)

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: coffeemate]  
Автор rokoko544 (минаващ)
Публикувано05.12.15 20:07




Все по-рядко им пускам здрава музика, защото се опитват да влязат през прозорците и ги изпоцапат. Днес им намекнах, че ако не се държат нормално, ще започна да им пускам естрадна музика или чалга.



Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.12.15 20:44



Лелеее верно имат твоя вкус. Но си мисля, че ще харесат и естрадна музика! Не ги подценявай!



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: Try A Little Tendernessнови [re: rokoko544]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.12.15 22:17



Всъщност има нещо, което ми хрумна. Може да скачат върху прозореца, защото се чудят какво става и да те спасяват! Колко верни са ти!



А хитростта е ума на глупака.


Страници по тази тема: << 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.