Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема и таканови  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 11:27



А Добър ден!

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: и таканови [re: coffeemate]  
Автор jumbles ()
Публикувано29.03.15 12:37



Добър ден!



Тема Re: и таканови [re: coffeemate]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано29.03.15 19:01



хаха

Пренасяме се тук. Сега е ред на кирка да натрапи гаджето си орка и тук модераторка. След което следва ново местене.



Тема Re: и таканови [re: coffeemate]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано29.03.15 19:28



Добър ден!





Тема Re: и таканови [re: no effort]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 19:35



сега, не чертай толкоз бързо светлото бъдеще, моля! ей, тва младежта много бърза и за къде се е разбързала толкова....

А хитростта е ума на глупака.


Тема Re: и таканови [re: lvony333]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 19:35



отказах се от борбата под коша



А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: и таканови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 22:11



веднъж майка ми ми каза, че като съм била бебе съм стискала крайчеца на одеялцето до преклонна бебешка възраст. тя го усещала, че все едно искам някаква сигурност. обаче после цял живот като номадка го живея. не че искам- той самия живот така диктува.
обаче болката ми е голяма- не ми стигат драмите в реала ами и виртуално от клуб на клуб ... ще се разплача





я споделете и вие някоя бебешка история за вас.

А хитростта е ума на глупака.

Редактирано от coffeemate на 29.03.15 22:13.



Тема Re: и таканови [re: coffeemate]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано29.03.15 22:21



Аз още от бебе съм правил изключително точни преценки на хора и анализи на ситуации

Естествено, понякога съм се нагаждал, а понякога съм казвал направо какво ще произлезе в бъдеще и колко тъпи са действията на некой хора, заради което или силно съм бил обичан, или силно мразен.

ПП.ся разбра ли колко бях прав, кът ви обидих в оня клуб ??как може бе, как можеше въобще да ви мине през акъла????



Тема Re: и таканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 22:29





А хитростта е ума на глупака.

Тема Re: и таканови [re: The bad reptile]  
Автор coffeemate ()
Публикувано29.03.15 22:31



всичко идва от там, че аз не чета всичко и всеки... затова потоци и реки от думи се леят край мен, а аз блея. но има и друго- все пак вярвам, че човек може да покаже нещо друго, което досега не е показал. еле пък в положителна посока....

важното е, че опитах. а ти се отказа даже и нисък старт да заемеш




а пък ти нямаш ама въобще правилна преценка за хората. това под секрет ти го казвам. е, понякога налучкваш....

А хитростта е ума на глупака.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от coffeemate на 29.03.15 22:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от coffeemate на 29.03.15 22:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.