Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:53 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Еротичната интелигентностнови  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 15:01



Или - как да се довлюбваш, вместо да се превлюбваш?

То е ясно, че докато се появите, ще съм намерила отговора :))) , но...



Тема Re: Еротичната интелигентностнови [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано24.11.13 16:31



Намери ли го?:)))



Тема Re: Еротичната интелигентностнови [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 18:49



Имам някаква идейка, която ще ми се изясни с ваша помощ. Надявам се. :)))



Тема Re: Еротичната интелигентностнови [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано24.11.13 19:09



На първо четене темата ми звучи като "Как да не ми е тежко след преяждане?", и за това искам да ми разкажеш повече:))) За превлюбването, за довлюбването, за идеята:))



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 19:21



Довлюбването е като да преяждаш с една и съща храна, и все да ти е различна на вкус. Превлюбването е равносилно на разнообразно хранене, но като с ГМО продукти. :)))



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано24.11.13 19:29



Давай, давай.. а идеята каква е?



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 19:55



Въпросът е относително червен - защо ли всяко довлюбване в един момент се превръща в превлюбване?
А идеята е, че може би има вероятност довлюбването да си остане такова, и ето тук на сцената излиза еротичната интелигентност, която не е константа, следователно подлежи на развитие.



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано24.11.13 20:07



Има, разбира се:)) Естествено, големият въпрос е ти какво искаш.

И ето какво мисля аз: ако не искаш да ти е тежко след преяждане, ми просто не преяждай:)))) Но другото, което също е вярно е, че има константи (разбирай в теб), и че винаги ама винаги има баланс (обикновено извън теб, което е пак заради баланса в теб). Т.е. баланса като те усети, че превлюбваш, и те връща към идеята за довлюбване, което пак си е твой баланс. И отделно от всичко това знам, че си имаш всички отговори стига да си достатъчно откровена със себе си, и те са си само за теб, и моите не могат да са твои, защото са си мои. Но ей на, разцъквам



Редактирано от Dorra на 24.11.13 20:08.



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано24.11.13 20:21



Знам, че всичко опира до вътрешните ми съпротиви, до собствените ми крепостни стени. "Закрепостяването" към някаква идея или принцип, адски пречи на постоянното довлюбване.



Тема Re: Еротичната интелигентност [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано24.11.13 20:23



СирЕч, за теб твоят баланс наверно се състои в това да ставаш винаги леко гладна от масата.

Можеш просто да го правиш, а можеш и цяло изкуство да развиеш от това, както виждам, че си склонна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.