Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 02.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Охххх...  
Автор Dorra ()
Публикувано10.11.13 11:20



много исках да ви покажа мъжът, който така ме впечатли, че се напънах да му запомня името.

Но имейджа нещо не се получава тук.

Хубавото е, че вече мога да отговарям на въпроса кой е любимият ми актьор.

До сега се налагаше да се правя на разсеяна по тази тема и да се уповавам на комформизма си.

Редактирано от Dorra на 10.11.13 11:22.



Тема Re: Охххх... [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.11.13 17:16



Повдигаш много сериозна тема. Съжалявам, че няма достатъчно сериозен емотикон, с който да демонстрирам колко съм впечатлена.

Но аз и от друго съм впечатлена пък.





Тема Re: Охххх... [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано10.11.13 17:55






Просто.. ТРЯБВАШЕ да посветя тема на този велик исторически момент.
Сериозно, изпитвах известно неудобство, че никой от прехвалваните новобранци не ми харесвашеКогато попаднеш в многобройна тейнгърл компания, и си титулована за най- най- най... сещаш се, разбираш, колко съдбоносноважно и абсолютно задължително е да имаш любим актьор.

От какво се впечатлихте вий, уважаема?



Тема Re: Охххх... [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.11.13 18:35



Гледах едни пърформанси - уникални просто.



А на вас ви се е паднала тежката и отговорна задача да бъдете пример за подрастващото поколение.



Тема Re: Охххх... [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано10.11.13 18:55



И какво в тях?:))) Секс, аристократизъм, страст, власт?



Не чак така, не (пу-пу) Те ми се кефят, а аз ги намирам за много по- интересни от... ами от някои други.



Тема Re: Охххх... [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано10.11.13 19:28



Уффф.... как добре ме познавате!!! Направо е излишно да пиша каквото и да е. :))))



Тема Re: Охххх... [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано10.11.13 19:43



Мога аз да продължа?



Ненаситност, дързост, класа, възпламеняване, арогантност, моето е със сини очи, за твоето не знам

Хехе, и рекламно лице на Boss няма какво друго да се добавя.

Редактирано от Dorra на 10.11.13 20:11.



Тема Re: Охххх...нови [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано10.11.13 22:39



Нещо друго, което ме изкефи тези дни - моето фаворитче за бойфренд на малката ми дама, което титулувам тук от поне две години, ама не - две години бяха миналата година

, и ако отворя скоба с междувъзрастовите особици (разбирай - особици между възрастните) по най- важния и най- интересния въпрос, а именно : Кой? Кой? Кой...? Кой? Кой? Кой...? е достойният, за които разбира се, в другата галактика нехаеха, затварям скобата и отварям една по- малка, за да изчеткам своята далновидност така известна като безпощадна проницателност и също да си отдам особени заслуги за ненамеса в политиката на младите, макар че той е просто моята зодия и немой да мине просто ей така незабележимо, но да кажем- постарах се, затварям и малката скоба:)))) и както неустетно минаваха си дните, туй- онуй, та чак годините, оная вечер о! чудо! - две часа изкараха на телефона, а по- оня ден минал под знака на едни самопризнания, но вчера - уви, някакъв лек конфуз на нова сметка сега покрай този осезателен напредък се настани в галактиката ни и общо взето уффф- толкова са сладки:))))) като при това похвалите му за моите палачинки смятам да не ги споменавам, нищо, че ги споменавам, но в един метафоричен смисъл няма смисъл да споменавам , защото от лъв към лъв това не е ласкателство и корупция, както бих ги възприела от всеки друг таен или явен симпатизант, домогващ се до благоволението ми по партизански начин.

Да, в общи линии в тази тема ще пиша за нещата, които са ме изкефили тези дни и нека тайната ми надежда за кратки спарингчета в дисциплината дълги изречения да не остава скрита за никой.



Тема Re: Охххх...нови [re: Dorra]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.13 09:24



Оххх... искам да ви споделя, че изминалият уикенд прекарах в компанията на невръстните Алтаир и граф Дракула, което в превод означава, че съм изключително уморена, и имам нужда от масаж, спа, йога, бонбони, и разни други работи, но от друга страна е така забавно удовлетворително да си обект на ухажванията на едни енергични млади господа, които проявяват възхищението и обичта си искрено, и без всякакви подмолни цели... :)))



Тема Re: Охххх...нови [re: Vitalite]  
Автор Dorra ()
Публикувано11.11.13 17:30





Аз днес имам само колкото за кратко изречение - един ухажор, отчаяни покани за кафе, пълна покруса, направо съм отегчена.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.