Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как изглежда лунатанови  
Автор АнгелскИ (флуиден)
Публикувано04.11.13 21:04



в очите на влюбения?

Сещам се когато бях на 15. Спомням си звездите. Спомням си морето, полъха на вятъра. Спомням си искрящи очи. Нежни чисти. Ръце, устни. Сещам се за мечти, за простори и висини. Сещам се и когато бях на 9. Мечтаех си да стана капитан, берях жълт равнец и тичах мръсен по прашните улици на селото. Ядях сирене с хляб и бях щастлив когато имаше локум или понички с плодово мляко. Когато лежах в тревата - още помня ароматите, аромати които са още там, но мен ме няма. Аз съм друг. И все пак същия. Все същия хлапак с поглед вперен в нощното небе. Знаете ли как изглежда луната в очите на влюбения?



Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: АнгелскИ]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.13 21:11



Ами... не поглеждам небесните тела, когато съм била влюбена. То май само лицето на любимия се проектира пред очите ми. Как да метна до луната ...


Иначе, когато ми е тъжно- тогава луната действа като разсейващо тяло. Добре действа тогава. мда



Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: coffeemate]  
Автор АнгелскИ (флуиден)
Публикувано04.11.13 21:18



казват че когато си истински влюбен, двамата влюбени не гледали лицата си, а гледали залезите, изгревите и всичко през едни очи?!





Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: АнгелскИ]  
Автор coffeemate ()
Публикувано04.11.13 21:19



айде сега ...





Тема Re: Как изглежда луната [re: АнгелскИ]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано04.11.13 23:08







Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: АнгелскИ]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.11.13 08:20



ей на- поспах и ми дойдоха други мисли.
значи луната си те влече тебе, ама мене ме влече кората на дърветата, короната им. като изключим коли, хора, сгради, това, което виждам докато вървя по улиците са дърветата. а те са еднакви във всяко едно състояние- влюбено или невлюбено.





Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.13 18:46



И аз обичам дърветата и короните им.



Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: blood2]  
Автор coffeemate ()
Публикувано05.11.13 19:14



ами много хубаво е това според мен.



Тема Re: Как изглежда луната [re: coffeemate]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.13 21:18



То обичам и цветовете на дърветата и зеленината и това как отделят кислород и миришат. Тоест харесвам ги с няколко сетива.

Редактирано от blood2 на 05.11.13 21:19.



Тема Re: Как изглежда лунатанови [re: blood2]  
Автор vid-27512 (флуиден)
Публикувано06.11.13 00:40



и аз така блъди. Всъщност с дърветата съм като у дома си. Иди ме разбери сега. Сякаш си говоря с тях.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.