Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: и с него ще се съглася [re: shshtt]  
Автор Ravir ()
Публикувано24.10.13 22:51



О-о-о. Недей



Масажът е истинско безобразие От хубавите.



Тема Re: и с него ще се съглася [re: Ravir]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.10.13 08:39



значи кат почнеш това извиняване и ми късаш сърцето. кога, за Бога, съм била против да се пише за всевъзможни неща в моите височайши теми?! кАжи ми?!?!


много сериозно го забихте по-надоле.
тройка само ако много е голям зора и няма любов от никъде. с ясното съзнание, че това си е дяволска дейност от всякъде.
но не съм правила такова нещо и силно се надявам да не ми се налага.
масажи също не съм давала да ми се прилагат. силно възбудима съм и не давам да ме пипнат. тъй де. всеки си знае слабото място...



Тема Re: и с него ще се съглася [re: coffeemate]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано25.10.13 08:46



За тройката не съм съгласна, но това си е моя позиция. Писала съм много по въпроса в ГЗС.



Тема Re: и с него ще се съглася [re: coffeemate]  
Автор Ravir ()
Публикувано25.10.13 10:12





Аз така предпочитам:)))

За тройката и аз няма да се съглася. А за масажа пък още по- малко. Трябва да оставиш някой път някой да ти се разходи по всички възбуждащи точки. Някой с красиви и уверени ръце



Тема Re: и с него ще се съглася [re: Ravir]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано25.10.13 14:35



ама задължително ли е в рамките на един живот? щото много задачи



п.п. Фламинго ти ли си с това розово? Или някоя непозната?



Тема Re: и с него ще се съглася [re: shshtt]  
Автор Ravir ()
Публикувано25.10.13 16:25



Е, няма нищо задължително



Охх, с теб май не сме си писали много. Може би там си ме чела с този ник, със Son de Nuit, Матин Диамант, само Диамант, ииии... още няколко, като Свободна воля из Любовния, мляко с кафе и мед, Агапия, кнафн, Жена ;-), Жеронимо, и Дора много исках, ама не стана

още Сатен, ГЛЕЗЛА, Калипсо, Нимфеа, Леонида, денс ми, нимфеа алба... следва продължение, ако се сетя за още някой И сега нещо съм се омързеливила, а и въпрос на вдъхновение

Редактирано от Ravir на 25.10.13 16:35.



Тема Re: и с него ще се съглася [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано25.10.13 19:51



ами то това да ми е спокойно и то е вятър работа. един ден ми е спокойно, на следващия- нова серия някоя. но любовта е хубаво преживяване. пък най-хубаво е никой да не знае. тогава е хем спокойно, хем любовно. като те разкрият и става вече сложно.





Тема Re: и с него ще се съглася [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.10.13 09:02



да, хубаво нещо е любовта докато я има





Тема Re: и с него ще се съглася [re: Ravir]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано26.10.13 09:04



Да, май не сме си писали, но сетих се.





Тема Re: и с него ще се съглася [re: shshtt]  
Автор Dorra ()
Публикувано26.10.13 19:48





Ще се присъединиш ли към нашата среща?:)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.