Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 05.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Тема MEBELI-NISKI CENI!!!  
Автор moneta1916 (непознат )
Публикувано08.07.09 23:25



izrabotvam mebeli po poru4ka !
za kontakti -0895764691
nikolai



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: moneta1916]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано09.07.09 08:53



И тука същата шантава работа - дай град и квартал .Ако съм от Добрич или Русе , а ти си от Петрич не виждам логика да те търся . Даи малко снимки .



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: бaбa 3aйka]  
Автор moneta1916 (непознат )
Публикувано09.07.09 13:00



http://www.dalavera.net/product/view/i/1291425/c/7/search/mebeli/izrabotka-na--mebeli-na-niski-ceni- ETO SNIMKI TOVA SA NQKOI MEBELI PRAVENI PO PORU4KA AS SUM OT KOSTENETS UL PURVENEC BLIZO DO SOFIQ ETO TELEFON -0895764691 NIKOLAI RAMKITE SA PO PORU4KA AKO ISKA6 6TE SE NAPRAVQT OT VISOKOKA4ESTVENI MATERIALI I NA NAI NISKITE CENI



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: moneta1916]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано09.07.09 23:36



не правеше ли свирки в попържните?



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: Virgo]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано15.07.09 13:16



И не само... Поема го и в гъзоаналноанусното трехейно отверстие, деба и майстора аз... Как е личното ми счети? Тези дни един пиано - бар?

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор moneta1916 (непознат )
Публикувано17.07.09 13:46



ei "virgo" i "kmeta na neta " q si ebete maikata skapani selqci koito podava6 im ruka a te se opitat da q othapqt kato ne se interesuvate ot obqvata mi nepi6ete gluposti
moje bi na vas i v apartamentite vi i v ku6ti ako imate izob6to e pulna mizeriq moje bi imate 6kafove ot tez nai starite -kovani ama taka 6te e koito kopae na nivata nqma pari za da si kupi i 6te jivee v mizeriq ! hora pomognete da suberem pari za da napravim splanq za dobrite hora" virgo" i ''kmeta'' da ne spqt na poda pri razhojda6tite se 4rikraki gadini


SME6NI STE !!!



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: moneta1916]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано17.07.09 23:05



Ти не съди по себе си, за останалите... А па къде спя аз или Вирго, ни най - малко те касае. Деба и неграмотника ти дебилен... Ще се викаме май в попържнята, мхм...

Май трябва да свикваме... И лудите имат интернет...


Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: moneta1916]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано19.07.09 22:49



търсим си интерактивна мебел , требе ми мебел хем да ми е като ношно шкавче , хем да е хладилник едновременнно за да си студим нещата вътре ... хем ми требе да има и перална и бръснарско нощче , за да мога да се обръсвам на сабахлента и да изглеждам потресаващ
требе ми и да има една дупка с размер 6 сантиметъра широка и поне 50 санта дълбока , ако мо же дупката да се разположи на около метър и десет , за да ми дойде на чатала точно .... друго що ми требе ...
А , требе ми и едно ма лко котенце за да си го галим , ама него че си гонамерим отделно от мебелта



Тема Re: MEBELI-NISKI CENI!!!нови [re: moneta1916]  
Автор moneta1916 (непознат )
Публикувано20.07.09 12:02



nema problem 6e napravim ama ispolzvai jenasi za tas dupka na 120 6te e po dobre otkolkoto rubestite dupki






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.