Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:22 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кърлежнови  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано11.03.09 19:58



Вижте каква клетва дочух:
"кърлеж на мъдити да ти са лепни"
Бррррррррррр....
Аз си го представих цветно, а вие?





Тема Re: Кърлежнови [re: deimiana]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано12.03.09 15:26



ебаси


и аз си го представих, гнус...
а тази клетва чувала ли си я: гръм да те удари на петров ден на въглен да станеш

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Re: Кърлежнови [re: deimiana]  
Автор бaмaмaтa (новак)
Публикувано12.03.09 19:17



Уй дан видите и двете доде сте живи !Ей тъй са кълне , я...не кът вас :кърлеж с гръмотевица и въглен в задника





Тема Re: Кърлеж [re: бaмaмaтa]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано14.03.09 14:32



на туй твойто найш как се отговаря

там къдет ме пращат да ме посрещаш

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Re: Кърлежнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано14.03.09 20:15



Незнам маце, аз съм чувала невероятни клетви. Една баба на съученика ми беше пословична, на цялата маала на Оборище им беше събрала страха. Баба Перусия, така и беше името. Ебаси славната бабичка.Таквоз хипер зло не се ражда често. Кълнеше и в движение си измисляше злостни клетви. Един от борците си кръсти беемвето Перусия. Спомням си много, ама бяха от сорта: "Сто години да живееш, на сто грама да станеш". Или : " Петстаен апартамент от тотото да спечелиш, по пет години във всяка стая болен да лежиш". Веднъж завари моя съученик на 15 години да се опитва да практикува секс с друга наша съкласничка, и освен че ги секна мръснишки, нахълта а в стаята, а момичето избяга ужасено, крещеше на цялата маала чак до тетаър София: Дебелооковицеееееееее! Путката да ти мирише на бит смок цял живот, няма мийбеш внука!


Беше забава за мало и голямо. После разбрах, че утрепан смок миришел ужасно. Но думата "дебелооковица" ме впечатли.



Тема Я не кълни жени,нови [re: бaмaмaтa]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано14.03.09 20:26



Щото ичччч не си в час. Клетвата сий женско майсторство, вие мъжете нямате таз злоба, тез хормони и енергията за създаване на живот и даденото ни право да го проклетисваме. Женската клетва най-страшно важи, на мъжа му е силата другаде. Ща прокълна докат си жив да го дигаш бодър и твърд, и не ми благодари, моля ти се.





Тема Re: Кърлежнови [re: deimiana]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано14.03.09 22:11



Ти пааа, докат чуеш за дисаги и веднага оцветяваш филма

Ко праш ма, моме? Бях в началото на Февруари в София, но по тъжен повод. Инак щях да ва сбиркосам, ама ... Аре здрава, жива и полово щастлива

Не ти е нужен метеоролог, за да знаеш откъде духа вятъра

Тема Re: Кърлежнови [re: deimiana]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано15.03.09 10:24



але леее таа бабичка е била много люта, признавам я


но те там в оборище педераско сборище са повечето такива

Познаеш ли себе си докрай - значи да умреш.

Тема Re: Я не кълни жени,нови [re: deimiana]  
Автор бaмaмaтa (новак)
Публикувано15.03.09 11:06



бАСАМАМАТА , ако ми е вечно твърд как ша ходя ма алоу....с разкрачени крака , кът че ли имам нещо в задника

...че и благодарности чака....наведи са да ти благодаря



Тема Re: Кърлежнови [re: !!Фakличka!!]  
Автор бaмaмaтa (новак)
Публикувано15.03.09 11:25



Ща посрещна аз

....тъй убаво ща посрещна , та чак блендата щи са разшири




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.