Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:07 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Я и вас тук, да ви питам.  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано22.08.08 14:51



Обажда ми се снощи една бивша колежка, и ми предлага да ходим да се помоткаме някъде. Аз така или иначе нямаше какво да правя, освен гоблена който ми беше в ръката и се съгласих. Та разбрахме се за някакъв час в който тя щяла да дойде да ме вземе. Така де, нека и нас малко да ни вземат и изпращат до дома

. Дойде, взе ме и решихме, че ще идем да позяпаме морето някъде и да си говорим. Минахме през един два магазина, взехме си всичко нужно и хоп на плажа на "Почивка". Говорихме, каквото и колкото си говорихме и по едно време, решихме да се прибираме. Обаче аз реших, че трябва да отида до тетраполите,(това са бетонни блокове, който се слагат пред буните) и на връщане, не знам и аз как се настъпах... Но си разпорих маратонката. Нея това не я учуди, както не би учудило всеки който ме познава де. Както и да е. Тъкмо стигаме до колата и хоп ципа ми... Ами и той отиде по дяволите. На нея и стана смешно, но на мен все още не. А тя като си няма друга работа и казва, че още по - смешно щеше да е, ако нямах колан. На момента в който го изрече, и чувам как нещо издрънча на земята, усетих как дънките ми тръгнаха да се свличат, но тях успях да ги хвана. Оглеждам се и какво да видя... Токата на колана ми, паднала на земята... Та тогава вече умрях да се хиля. Ама пак се питам, защо все на мен, а? То да е първия подобен случай, нейсе. Ако ми се случват рядко такива идиотщини, пак както и да е. А то... Абе да не казвам че е през два дена, но ежеседмично, на мен все нещо такова ми се случва. Та защо все на мен, а?



Тема Ти кажи какво стана посленови [re: KMETA HA HETA]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.08.08 15:03



Ясно е, че бившата ти колежка те е сваляла и със силното си био-магнетично поле ти е дала ясни нишани какво иска...


Тааа, какво стана после?



Тема Кметей, ти нас ...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано22.08.08 22:26



... за к'ви ни имаш, м ? Ние да не сме паднали вчера от камиона с картофите, а ? Давай втора серия, че стана интересно, залагания ще започнеме да правиме, кой ще е следващия ... хм ... предмет, който ще падне

...

... Enjoy !!!

Тема Re: Ти кажи какво стана посленови [re: bugler]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано23.08.08 13:05



Продължението е в 40 - 50





Тема Re: Кметей, ти нас ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано23.08.08 13:07



Абе пич, ситуацията е сериозна и действителна. Но аз реших да пусна темата в 40 - 50 и тук. Ти да не искаш да я пусна на онези от клуб "Мистика". Те веднага ще ме пратят на 60 стотин места, врачки, баячки, гледачки, а нищо чудно да се намесят и космическите сили, а дали няма да ме нападнат и извънземни...



Тема Re: Кметей, ти нас ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано29.08.08 22:39



Ми дъвката от устата му ша падне естествено докато си прави балончета да я впечатли .


Ти с твоето мръсно подсъзнание кво си помисли а ?



Тема Аз само предполагам ...нови [re: 3aeka]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано31.08.08 22:04



... какво би могло да падне и предложих залагания ...

Ако искаш пък да знаеш току-що излизам от банята и подсъзнанието ми лъщи от чистота, та не ми вменявай разни помисли



... Enjoy !!!

Тема Добре де...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано10.09.08 12:34



.. отвори ли се парашута, хубава ли беше колежката, правеше ли свирки и ти не ни изложи нали?





Тема Re: Добре де...нови [re: deimiana]  
Автор KMETA HA HETA (Честни сини очи)
Публикувано13.09.08 09:54



Психооо, как да не те целуна... с правата лопата 8-ми номер

Споко мари, не съм кръшкал на нито една жена в света, дори и на теб. И не се казва свирка, а клаксониера или бибитки






Нямам спиране, само да почна



Тема Вобще не се казванови [re: KMETA HA HETA]  
Автор deimiana (дим, пушек)
Публикувано15.09.08 14:11



.. клаксониера или бибитка! Това е за лексиконите в 4 клас. Дочух, че в Силистра примерно го наричат "акордеон" . От разгъване на кожата с уста, поне аз така си го представям.

Свят широк, хора-разни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.