Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ей..нови  
Автор Maймyнa ([балък])
Публикувано28.07.08 06:31



Поради липса на модератор, ще си позволя аз да приемам подаръците по случай 8-я рожден ден на клуба..


Бозата и сандвичите с пастет са готови. Тортата е довечера - точно преди блусовете..
Честито!



Тема Re: Ей..нови [re: Maймyнa]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано28.07.08 06:34



Мое да метнеш и некоя биришка насам ве алооооуууу





Тема Re: Ей..нови [re: Maймyнa]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 08:20







Тема Re: Ей..нови [re: Maймyнa]  
Автор zwerfster ()
Публикувано28.07.08 18:50



Депи съм


Не мога да дойда - тотално съм се комплексирала - всеки втори в дира я доктор я адвокат - едни опа6ки едни 4удесии на латински 4увствам се не полу а пълен идиот а ти торти 6е 4ерпи6 я дай бутилката с текила 4е от нея се отрязвам квалитетно пък как драйфам от 11 етаж само прането и балконите отдолу помнят - Мъка Мъка не мога да съм мерудия на латинските манджи ужааас

Ай на здраве и о6те много по 8 - ммм бозата достатъ4но ли е ферментирала? кат няма текила не6то друго с градус пък нали и цици растяли от нея мое ми се вдигне рейтинга знае ли 4овек

упс забравих си депресията

Ekл.1.18 Защото в многото мъдрост има много досада; И който увеличава знание увеличава и печал.

Тема Re: Ей..нови [re: Maймyнa]  
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 20:11



ай наздраве с бозата и от мен. Пийте и за мое здраве, ама умната, да няма после пияни-заляни





Тема Re: Ей..нови [re: Maймyнa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано29.07.08 21:53



Натиснах цвъкнята за отговор , ама нямам ... така че ще се наложи да не ме четете ... освен това нося подаръци , както и едно шише селска пукница ... иначе трябва да се избере и модератор , аз предлагам Жан Виденов ...



Тема Re: Ей..нови [re: wiper]  
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 18:50



тя, тая пукница останала от рожденният ти ден, изветряла бре





Тема Re: Ей..нови [re: oпa_oпa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано31.07.08 01:19



Глей ... от рождения ми ден най много мое да е останала некоя свещичка .. щото те не върват за мезе ...ае натиснах пр0дължи



Тема Re: Ей..нови [re: wiper]  
Автор Пoп Cтaвpи (Поебуций)
Публикувано31.07.08 13:34



Е как нема останат свещи , като ги ползваш за друго.....верно мое са поотънели , ма са налице:))))))))))



Тема Re: Ей.. [re: Пoп Cтaвpи]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.08.08 02:49



Даже наопако ;-)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.