Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 20.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кирилицата!нови  
Автор Kиpил Meтoдиeв™Модератор (И брат му)
Публикувано25.03.08 07:38



Искам да ви съобщя, че тези дни модераторско админския състав, неединодушно и напълно неофициално взе следното дикриминиращо основните ви человешки права решение:
Мнения, теми, тези, аксиоми и душевни чик.. словоизлияния се публикуват само, единствено, неотменно и завинаги на кирилица. Всички въпросни форми на изява, които са оформени извън протокола (разбирайте "шльокавица"), ще бъдат трити, редактирани, бити и е.. и друго.

Благодаря за вниманието.





Тема Re: Кирилицата!нови [re: Kиpил Meтoдиeв™]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано25.03.08 19:49



Сега Еропейския съюз може да ни се разсърди , тука в мрежата им беше надеждата да пречупят младото поколение с латински букви ама на ...
И като са го взели това решение единодушно тия един човека ,казали ли са какво ще бъде нашето бъдеще на тия дето пишеме с Кирило-Методиеви букви, дали ще бъдеме включвани в томболи с награди , дали ще биваме събирани сред природата на чевермета ... или нещо подобно ... поне за да има стимул да подържаме тая така забравена азбука ...

А и много ми е интересно тия с шльокавицата , освен че ше бъдат трити , бити ,евани ... това друго какво включва ... че така написано ми заприлича на един виц за Поручик Ржевски ... дето Хусарите му отишли в една кръчма , изяли всичкото ядене , изпили всичкото пиене , изпонаевали кръчмарката и дъщеря и ... и после във вица се казва следното - И тогава дойде поручик Ржевски ... и стана една ...

И тогда пришел поручик Ржевски , и такое началось ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема В тези ранни доби, ...нови [re: Kиpил Meтoдиeв™]  
АвторГeo, rpaф (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 22:00



... когато сте постнали завета си, Вие, "модераторско админския състав", само Кирил и Методий ли бяхте или и брат му повикахте, та станахте квартет ли, секстет ли ...

... А, и още искам уточнение - като не може да се пише на шльокавица (защото евентуално ще има "и друго" ), поне ще може ли шльокавицата да се пие, че нали има една такава не особено качествена напитка от ферментирали плодове ?!? ... Ако че е слаба, ами няма да я хвърляме я !!!



Тема Re: В тези ранни доби, ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано26.03.08 06:28



Ей прустако.....сакън....дан чувам лоша дума за ракийката че ща прокълна до найсто коляно





Тема Re: В тези ранни доби, ...нови [re: Koжoдepckи]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано26.03.08 12:00



Кожодерски ама и ти ли играеш тази игра:)

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието -слово...


Тема Re: В тези ранни доби, ...нови [re: ¤MИHAЛO¤]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано26.03.08 14:32



РАКИЙКАТА МИ Е КРЪВЧИЦАТА ВЕ....ЗАТВА ЗА МЕН Е КРЪВНА ОБИДА...АЙ НАЗДРАВЕ



Тема Господина Кожодерски ...нови [re: Koжoдepckи]  
АвторAнreл Гocпoдeн (Нерегистриран)
Публикувано27.03.08 22:46



... шва замола да не кълнете кат хилядолетна бабичка нашего графа благороднаго,щот нищо не сте разбрал от поста му


Чивяка пита дали Маймуната шму разреши да я пийне шльокавицата,да не оди зян,шот е умен чивяк........



Тема Re: Господина Кожодерски ...нови [re: Aнreл Гocпoдeн]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано28.03.08 07:21



Не те знам ангел ли си или дявол , ама за ракийката или само добро или нищо





Тема Re: Кирилицата!нови [re: Kиpил Meтoдиeв™]  
Автор RoggerDojh (soulguard)
Публикувано03.04.08 11:13



Редактирано от Maймyнa на 04.04.08 07:18.



Тема Re: Кирилицата!нови [re: Kиpил Meтoдиeв™]  
Автор omega_69 (& Конфузия)
Публикувано09.04.08 15:58



Записала съм си: катаджийски и полицейски истории за Душата, точно.

И със сигнатурата си прави квотси искаш(че знаеш, можеш ... последна ще се усъмня може би). Декларирам присъствие само, да не ти стане неудобно дето не ти отговярам на бележките






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.