Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ;)нови [re: NUT]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано18.02.08 21:34



ТУК Е МЕСТОТО ТИ КАЖА....НУТКАТА ТИ МАЙНИНА....АМА ШЕ СЪ ЗАТРАЯ ОТИ ТА ОБИЧАМ....СЕ ПАК ФРИЗОРИТЕ СИ ПАДАМЕ ПО КОСМАТИ ЖЕНКИ





Тема ИЗ МЕМОАРИТЕ НА......нови [re: NUT]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано18.02.08 21:40



ПЕТКУ ВОЕВОДА.....

- Калдър балдър вазелин мусун? - питат четиримата манафи, които ни посрещат на автогарата в Измир. Те са едри мъжаги с големи мустаци и естествено - чалми.
Предполагаме, че въпросът означава "Носите ли си вазелина?"
- Не - отговаряме ние в един глас и мигаме виновно като свеждаме поглед и разглеждаме върховете на обувките си...

- Защоооо? - реват мустакатите. - Не ви ли предупредиха?! Айде сега тръгвайте с нас. Ще ви водим в гората, да видите там какво има да става. На нас ще ни е чок гюзел, а на вас може да ви е, ама може и да не ви е. Мууув!

Така си представяхме своето първо посещение в Турция, защото докато ни изпращаха, всички приятели и познати се надпреварваха да ни съветват именно да си вземем вазелин. В българското мислене изразите "Турция" и "носете си вазелин" са така яко свързани както "Корея" и "ядене на кучета". Даже си имаме и виц, който се знае от всеки осмокласник, който се има за голям майтапчия:
Питали Радио Ереван "Възможно ли е мъж да забременее от мъж?". "Не, но в Турция опитите продължават" - отговорило радиото.
Не е смешно, но както е казал Шопенхауер "Сексът е зверска работа, а звярът никога не се смее". Кой знае защо обаче всички нашенци си умират от смях като си помислят, че някой заминава за южната ни съседка, без да си е взел вазелина. Само на заминаващия не му е смешно, както и на всеки, комуто са казали, че ще го водят в гората, независимо дали в багажник, или преметнат през рамото на едър мустакат манафин.



Тема Re: ИЗ МЕМОАРИТЕ НА......нови [re: Koжoдepckи]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано19.02.08 19:44



Докато бях със завряна глава под абсорбера и тютюнопушех , след като вече съм изпил една водчица ... ми додеха следните мисли и са бързам да ги запиша по темата , че да не отлетят в аналите . Нарочно казвам "аналите" за да мога да се впиша в темата одма ... а "отма" е една друга дума дето и тя е ... там някъде отзад в речника на Българина ... та ... защо така някакси тия Турци обръщат толкова внимание на кафявото око отзад , зачудих се аз , пък и ние все с това ги свързваме , като се замислиш кафявото око е под първата чакра , от нея нагоре са още шест , коя от коя по възвишени , викат ако си ги отвориш чудо щяло да стане , особено ако си отвориш седмата ... голяма мъка викат специалистите било ... а Турците гледат да отворят това под първата чакра и ... дори и неспециалисти викат че било пак мъка ... Турците обаче са му намерили колая , ключа към това кафяво око го държи ибрикчията , на него не му трябват железни клещи за тая работа ,а просто един обикновен ибрик , предполагам , че ако ти направят ибрик няколко пъти и направо може да си станеш анално зависим ...спирам с простотиите и почам да мисля за това как е забранено да се пуши навсякъде тука ... това ще бъдат значително по немъчителни мисли ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: ;)нови [re: Koжoдepckи]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.02.08 16:18



скоро немаше ли...поливане за мечтаната - мата космата





Тема Re: ;)нови [re: NUT]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано20.02.08 18:36



Имаше.....оливане....снощи....точка





Тема ясно...нови [re: Koжoдepckи]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.02.08 18:51



ти;) си олигавено снощтно...космато ако





Тема Баси.............нови [re: NUT]  
АвторAчo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 20:39



Ми мене ич ме нема ф поезията

..............Мога обаче да цитирам,даже на руски

Патерял часьи в пизду,
тикает праклятая.
Каждьй ден их наважу,
каждьй ден в пол пятова



Тема Re: Баси.............нови [re: Aчo]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 20:53







Тема Re: ;)нови [re: Koжoдepckи]  
Авторлyпyc (Нерегистриран)
Публикувано22.02.08 09:44



абе келеш. ти дето видиш жена само търчиш оплезил език. И ебати седерасткия цвят на ника си сложил.





Тема Re: ;)нови [re: лyпyc]  
Автор Koжoдepckи ()
Публикувано22.02.08 19:53



Тва треба ти покаже какъв лилав щи гу туря в устенцата

....лельо




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.