Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 28.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема В тази мъгла ...нови  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано20.01.08 21:56



... май всичките сте се омъглили, колеги

... Нещо постнички постове и теми се търкалят напоследък, а ? ... Не че очаквах кой знае какво предвид отсъствието ми, но вие направо сте изоставили клуба ...

Активирайте капацитетите, че още са дълги зимните вечери ...




Говори си, не ми пречиш

Тема Re: В тази мъгла ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.01.08 00:45



... ни птица може да литне , ни може да кацне ... е така си остават в никъдето , хората и те незнаят накъде да хванат , само си пускат от време на време жълтите фарове против мъгла , но като видят че ефекта е мижав остават на място, и продължават да чоплят с обувка замръзналата земя , ни птица може да те насере , ни кола да ти свирне , мъртвило е ... само един кукловод седи на студената улица и води някаква парцалена марионетка...обаче толкова е студено че никой не ходи да го гледа , пък и той с измързналите си пръсти незнае какво прави , та куклата се мята ли мята ...
Един ден обаче ще изгрее слънце , особено ако сме с южно изложение , ше се отпърди мъглата , колите няма да изглеждат като циганин със златен зъб , ше си махнат жълтите фарове , хората ще чоплят с пръсти по плажа , чайки ведро ще ги изпонасират ...а аз ще сложа точка на тази простотия и ще ида да си легна .<---- точка

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: В тази мъгла ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано21.01.08 15:04



В мъглата аз се лутам
с пречупени крилца....
така е щом се бутам
там где,не мога да летя...



П.П. Поредният ми неуспешен опит да творя..
Извинете... и за запетаите....



Тема не се оправдавай с - мъглата ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано21.01.08 17:43



че не си;) обгърнала със страст и хъс - нови стройни борове



аре - гмецни...какви ги сПускаше



Тема Ти пък къде я видя, wiper, ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 18:15



... нашата мъгла ? Ти нямаш ли си британска такава ? Или именно нея визираш, рисувайки картината с жълтите фарове, несерящата птица и мъглясалия кукловод ?!? :-)))

Говори си, не ми пречиш



Тема Запетаите ...нови [re: V.Valentine*anix]  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 18:26



... съвсем не са всичко, кук ! Даже струва ми се, че може да се каже,че запетаите не са дори важни или иначе казано - те са почти съвсем маловажни, което доказва от своя страна колко неважни са въпросните запетаи и някак ми се налага впечатлението, че те не са повод за извинение, извиняване и още по-малко, за обвиняване ... божке, как се опетлах ... Wiper-а е виновен с неговия Д.Хармс ... ми то заразно, бе

...

Говори си, не ми пречиш

Тема Ааа, моля, моля !!! ...нови [re: NUT]  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 18:48



Аз боровете много ги уважавам, но чак пък да ги обгръщам със страст и хъс ... Избикалям ги преимуществено и отдавна вече не са ми таргети

...
А иначе Пампоровец може да се похвали с 2-3 нови парчета писти (червени ), с почти пълната липса на пациенти ... такова де, клиенти исках да кажа; с облизани от траковете писти; с прилични цени (тук-там) ... Откакто джиткам не ми се беше случвал подобен ситуейшън - перфектни писти (всяка сутрин !!!) и за всеки скиор - самостоятелна писта ... Аз си заплюх Абфарта (3), дето й казват Двата моста кой знае защо и прилежащата му Пома (6) ...

Значи, само си представи, Нутич, качваш се за първо пускане ... и твойте следи са първите .... КОСМОС !!!




Говори си, не ми пречиш

Редактирано от Гeo, rpaф на 21.01.08 18:54.



Тема Re: Ти пък къде я видя, wiper, ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.01.08 23:32



Ами къде да я видя ... видях я през твоите очи ... видях я в спомените си ... тука при мене няма мъгла , поради това че въздуха не се задържа не едно място , установих че не духа вятър само от долу и от горе , но за сметка на това пък духа съвсем разнообразно и никога точно от една определена посока , през останалото време вали ... и духа де , абе това е от метереологична гледна точка , сняг заваля за 15 минути и нарупа около 3 микрона , за няколко мига ми се стори даже че асфалта е побелял , една колежка даде предложение да си направиме снежен човек ;-)) веднага и отговорих че може да се помъчиме да събереме малко от това бялото и да направиме едно малко човече , дето ги има в шоколадовите яйца , и после да го сложиме във фризера за да си го имаме за по дълго ;-)) това е то ... една плюнка насред Ирланско море ...
Пък помня имаше един лаф - Седа си аз в къщи и по едно време отвънка се чува ТУП ... дръпнах пердето и какво да вида - паднала мъглата...
Да те весели Данийлуша още дълго ;-)) хаха маняк е тоя идиот , най ме кефи произведението му за това как е роден два пъти ... чакай да ти го намеря някъде го имаше ;-))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Видях го вече този ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo, rpaф (зомбиран)
Публикувано21.01.08 23:54



... два пъти родения - затова и мойте постове се повлияха неусетно

... И други вкусни неща има той, дааа ! :-)))

Говори си, не ми пречиш

Тема Re: Ти пък къде я видя, wiper, ...нови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано22.01.08 00:11



Ето -



СЕГА ЩЕ РАЗКАЖА КАК СЪМ СЕ РОДИЛ

Сега ще разкажа как съм се родил, как пораснах и как се проявиха първите признаци на моя гений. Раждал съм се два пъти. Ето как станало това.
Баща ми се оженил за майка ми през 1902 година, но родителите ми са ме произвели на този свят едва през 1905-а, защото татко искал детето му на всяка цена да се роди точно на Нова година. Пресметнал, че зачеването трябва да стане на 1 април, и чак тогава отишъл при мама с предложение да си заченат дете.
Първия път татко се примъкнал при мама на 1 април 1903 година. Мама отдавна чакало този миг и страшно се зарадвала. Но татко, както изглежда, бил настроен за шеги, та не се стърпял и казал на мама: "Честит първи април!"
Мама страшно се обидила и този ден не допуснала татко до себе си. Наложило се да чакат до следващата година.
През 1904 година на 1 април татко пак започнал да се върти около мама със същото предложение. Но тъй като помнела миналогодишната случка, мама отсякла, че повече не желае да изпада в глупаво положение, а пак не допуснала татко до себе си. Колкото и да се пенел баща ми, нищо не помогнало.
И едва година по-късно баща ми успял да пречупи майка ми и да ме зачене.
И тъй, зачеването ми станало на 1 април 1905 година.
Всички сметки на баща ми обаче излезли криви, понеже съм се оказал недоносче и съм се родил четири месеца преди определения срок.
Татко така се развилнял, че акушерката, която ме извадила, се объркала и почнала да ме напъхва обратно там, откъдето току-що съм се бил измъкнал.
Присъстващият на тази сцена наш познат студент от Военномедицинската академия заявил, че няма да могат да ме набутат обратно. Но напук на думите му все пак успели да ме натикат вътре, само че в бързината не там, където трябвало.
И тогава настанала страшна суматоха.
Родителката крещи: "Дайте си ми детето!" Отвръщат й: "Вашето - викат - дете се намира вътре във вас." "Как? - дере се родителката. - Как да е вътре в мен, след като току-що го родих!" "Ами - казват й, - може би се лъжете?" "Как - вика родителката - да се лъжа! Че мога ли точно аз да се лъжа! Нали с очите си видях, че детето току-що лежеше тук на чаршафа!" "Това е вярно - отвръщат й, - но може би е изпълзяло нанякъде." С една дума, и сами не знаят какво да й кажат.
А родителката вдига патърдия и си иска детето.
Наложило се да повикат опитен доктор. Опитният доктор прегледал родителката и разперил безпомощно ръце, но все пак се усетил и й дал солидна порция английска сол. Напънало я разстройство и по този начин съм се появил на белия свят за втори път.
Но тогава пък татко се развикал, че, видите ли, това още не може да се нарече раждане, че това, видите ли, не е човек, а наполовина зародиш и че трябва или да го набутат обратно, или да го сложат в инкубатор.
Така че ме сложили в инкубатор.

25 септември 1935 година

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.