Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 03.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Тийнейджърките-бич божи...  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 00:57



Страхът на всеки баща е да има момиче. Малките момичета са прелестни,но нали един ден ще порастнат и ще ги ебат...с това проблемите започват. Ще домъкне някой селски бек за зет,който естествено ще е най-лошият избор и поради това ще си избива селските комплекси върху бъдещата си жена. Ами ако е негър?Или циганини? Майната му,дано поне не пипне некоя болест или да почне хероина- страхът на всеки бъдещ татко! Майките и те са в шок, че дъщерята ще продължи техния момински курвалък.
А кръвта вода не става. Затова малката тийнейджърка няма как да е по-малко гюбре от майка си-простакесата ,омъжила се за шофьор на 306,чиито единствено забавление е да гледа как Канибала се вози по цял ден в рейса му....
От 16-21, това е отвратителна възраст за момиче. Мислят се за некви принцеси,дето всичко от живота им е ясно, след като са седнали на 3 меки пубертетски пишки и са се надрусали на първия новогодишен купон без родителско тяло...Малки мърли, но все пак подлежат на обработване,за разлика от препатилите мъжемразки на 30,дето на всичкото отгоре хобито им е психология,въпреки че самите те са за психиатрия! Целта ,при пубертетките , е да се унижтожи някоя тяхна приятелка психически и някой техен пъпчив приятел физически, за да се спечели уважението им! Тогава саподатливи на обработка.
Иначе са пълна отврат!
Малко неща са по-дразнещи от малка уличница,дето си мисли че знае всичко и само дрънка. Това лесно може да те изкара извън нерви. Изобщо кой иска да слуша брътвежите на някаква хормонална тийнейджърска кочина? Вместо да ходи да разговаря с родителите си ,тя ги отебава,щото си мисли,че знае всичко и досажда на хората. То не са писъци,крясъци.... хаха ще пусна тема за тва, а вие ликувайте,че го направих баш в умрелия ви клуб!



Герап У! Герап У!

Тема Re: Тийнейджърките-бич божи... [re: XEИ]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано04.01.08 14:35



Криво лево така звучите ти и подобните ти за простосмъртните средновековни бабишкери от моя род,
само дето не дразните, а досаждате.





Тема Re: Тийнейджърките-бич божи... [re: Koнфyзия]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 15:10



простосмъртните средновековни бабишкери от моя род,
само дето не дразните, а досаждате.

Логично, твоя род може да роди само духовни старци,меки пишки, паталогични курви и путкопоклонници.

Герап У! Герап У!


Тема Re: Тийнейджърките-бич божи... [re: XEИ]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано04.01.08 15:37



Резултат от мое раждане ако си виждал съвсем другички ще ги пееш и пишеш,
гласува ли или си падаш по разправии с бабишкери?





Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: XEИ]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано04.01.08 15:42



Ти да не си непорочното зачатие!? И наистина ли си толкова прост или можеш и още? Това тук е шантав клуб, а не клуб за дебилни неандерталци...

Жено, къде те намерих такава, хем си знаех за лудата крава...


Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: Koнфyзия]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 15:59



Боли ме десния ташак...тва ,че си руса с изпъкнали скули,крива уста и перфекто тяло(идеалът ми за жена) не значи че ще ти търпа кретенските изказвания,или пък че си застрахована от такива по твой адрес от моя страна!


верно може да си богаташка щерка,да имаш 12 официални анцуга и 2 кила турско злато по теб,но ако тръгна да ти се прекланям докъде ще я докарам така...

Герап У! Герап У!

Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 16:00



Не ми се обяснявай,бе педерас скапан!

Герап У! Герап У!


Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: XEИ]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано04.01.08 16:10



Верно си падаш по бабички значи, лошо.

Извини ме за мненията, но и разбери нещо от всичкото.
Айде не се размечтавай, и както рекох - жив и здрав





Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: Koнфyзия]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано04.01.08 16:15



жив и здрав
Кво сбогуваме ли се?
Отивам да ям филии с пастет и кашкавал от 7лв.



Герап У! Герап У!

Тема Re: Тийнейджърките-бич божи...нови [re: XEИ]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано04.01.08 16:28



Аз щях да си отворя консерва копърка ако се бях сетила да си купя от Бг,
другия път непременно ще си донеса за такива случаи,
сега освен да отворя пакетчето семки дето за Великден съм си приготвила.
Прощаваме се Чеде, не може така да се започва годината. Тц.
Натъжи ти старата жена






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.