Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:42 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бий модератора докато мърда!!!  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 00:00



Без модератори в клубовете става шоу...Появат ли се ,развалят купона!
От къф зор некав изтръпнал старец,плешивец,шкембелия или некоя неосъществена нимфоманка на 45г.,в пъти по-прости от мен, ще ми седи на главата и ще преценява коя тема става, коя не,да не сме "чатили" и ще ми подбира думите?
Само си избиват комплексите от житейските несгоди и се прават на много значими от позицията на модератори в дира. На майка им у путката! Ще ги пора скор в аналите!

Герап У! Герап У!


Тема Re: Бий модератора докато мърда!!! [re: XEИ]  
Автор deimiana ((дим, пушек))
Публикувано03.01.08 12:16



Тука нашия модератор си го пориме само ние , и при това нежно, защото е ранима душа, пък и си го обичаме честно казано. Но ние сме частен случай, защото сме случили на модератор, по простата причина, че не е хомо сапиенс, а човекоподобно...


Освен това като си толкова ербап ела ме еби мене в моите 2 форума където съм модератор, само ми кацни м/у краката, ще те изстискам като недорасло лимонче.

Редактирано от deimiana на 03.01.08 12:19.



Тема Re: Бий модератора докато мърда!!! [re: deimiana]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 15:03



Това е чудесно! Тъпото е,че за да не ти се прават на интересни треа да им се мазниш,а ако са некви сухари и тва нема да помогне...
Пействам си пак предишния отговор,защото всички трябва да го прочетат!


Дано им се скапат сички клубове дееба и дъртаците климактерични..Снощи в неква тема за цветята в Женския написах "Да подарявам цветя на българка?Да не съм луд!",при което веднага мнението ми беше изтрито от социалистическа бабичка,позната ни като Березка!, под предлог,че съм развалял настоението на "момичетата"( а всъщност- фригидни старчоци)...и то при положение,че темата е на неква,дето мразела да й носат цветя (абе и тя се прави на интересна ,дееба и климактеричка) ..добре де тая руска сволач Березка! като я вида некъде,кажи ми дали нема да я напсувам,хвърляйки обилно слюнки и да й покажа гъза си за федероска? Баичката смотана,още един къс и мек хуй ако види в живота си и тва й е много! Вирго беше супер пичка,ама я махнаха... Вирго-жената на която бих платил сметката и таксито (всеки пубер има по един тип жени от които би си изпросил почерпка,въпреки че възпитанието му го изключва).

Герап У! Герап У!

Тема Re: Бий модератора докато мърда!!! [re: XEИ]  
Автор deimiana ((дим, пушек))
Публикувано03.01.08 17:07



Вирго беше супер, ама я махна Киро, дето е най-голямата курва тука. Мъжка мастия и курва. Сложи си любовницата на нейно място. Ако я видиш колко е грозна горката...

Не псувай назначените модератори, псувай боклука който ги толерира, милия ни админ.



Тема Ей затва.... [re: XEИ]  
Автор Sweet Biscuit (Бискит...)
Публикувано03.01.08 20:04



...ти трият мненията....



The heart is the only broken instrument that works...

Тема Спааам,спааааамииииии.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [re: XEИ]  
АвторAнreлecтия (Нерегистриран)
Публикувано03.01.08 20:18



Дръж го,Маймунооооооооооо!!!!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Бий модератора докато мърда!!! [re: deimiana]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 21:50



Аз не рипам срещу хората докато лично не ме издразнат с нещо! Иначе Киро е любимец на повечето,спор нема..



Герап У! Герап У!

Тема Re: Ей затва.... [re: Sweet Biscuit]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 21:51



Абе ти не си за Шантав клуб. Много си постна,с бабешко мислине и средновековен интериор.Марш в ЦВЕТАРСТВО и не се обяснявай...бахти и изроди,от 30 мин.не мога да седна да ям от вас!



Герап У! Герап У!

Тема Re: Бий модератора докато мърда!!! [re: deimiana]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 21:54



А за тва,че Вирго я махнаха имат принос и климактеричните фригидки,които ревнаха,че търпи волности и мислене от 22ри век като нашето!

Герап У! Герап У!


Тема От цветя не разбирам... [re: XEИ]  
Автор Sweet Biscuit (Бискит...)
Публикувано03.01.08 22:44



..пък тва, че те трият САМ си го написал....



The heart is the only broken instrument that works...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.