Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 28.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво ви е мнението за ТОЯ?нови [re: чepтa]  
Автор FileO99 (Оперативная )
Публикувано12.11.07 08:55







Тема Re: Какво ви е мнението за ТОЯ?нови [re: чepтa]  
Автор V.Valentine*anix ( caos&jazz)
Публикувано12.11.07 12:23



-Ъъъ!

ъъ..



Тема ТОЯ ми е любимия водешТ,ве!!!!!!!!!нови [re: FileO99]  
АвторГeлeтo (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 21:03



Ми то в таа "телевизия" кретен до кретеня,едеот до едеота


И най-отгорце връз купчината самия професор,лелеее майкоооооо!!!!!!!!!
Да гепнеш некоя резана кремъклиика................





Тема Re: Не знамнови [re: wiper]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано12.11.07 22:06



Не те разбирам, но се сещам за едновремешното приятелско обяснение на Омегин - харесвал ме, щот съм била американка. :)) Скумрията у дома той прави по някакви тайнствени рецепти, хем така че не смея да си стоя в къщи като се заспрята за гости, имаме тук едни бургазлии дето му я превъзнасят до небесата - то кожичка, то сосче, то истерии ... добре, че един от тех найцърнийо дрънка на китара, та да ги после приземявам със стари мръсни песни, че да си се прибират с колите, не да си летят до домовете по съседните села.
Централното радио тука само за наземните радари пуска официални предупреждения, при вас има ли такива неща?
С носталгията и аз отдавна, мелодично казано мечтая, да се запозная, но дори служебно разбиране от своите пълномощия не мога да изразя.
А надеждата ти все някак ще намеря начин да оправдая ... нали това беше последната болест от делвата на Прометеевата балдъза, па ако я бъркам с друга някоя диагноза - нека ти е, ако ти





Тема Re: Не знамнови [re: Koнфyзия]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано12.11.07 23:01



И аз не те разбирам , но нали си говориме , аз преди малко погълнах половин агнешка плешка ... някак ми се ще да я напиша с главна буква ... щото си заслужава;-)) пих някакво Шотландско магьосническо питие преди това , казва се фамоус гроус ... сега ми се ще да ме сложат някъде където няма гравитация ... и съм сигурен че никакви радари няма да ме засекат , ни надземни ... ни извънземни ... и бира ... и бира да добавя за Маймуната ...пих ... за да няма после хън мън ...

А скукумрията просто се приготва по старата рецепта - Боб по Хайдушки ... накрая се заменя с - " Разравяте жарта и вадите пъстървата" или нещо подобно , помня че в казармата ни сервираха скукумрия в някакъв ден - Рибен ден му викаха , май беше сряда ... знаете на какво да не се сяда , нали ?
Та там ни сервираха тая риба .... не че съм ял керемида някога , но съм сигурен че ако опитам ще има същия вкус като казармената скумрия ...

Тука съвсем се уморих да пиша ...и си пускам филмче ... айде ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Не знамнови [re: wiper]  
Автор Koнфyзия ()
Публикувано12.11.07 23:28



ние се помъчихме на един цигойнер братен, ще рече - шпиковано с еднодруго филе печено и запечено с лютеница,
Той има да си наваксва с филмчета, а аз пак зареждам кафемашината, че е още рано за възрастта ни - стари хора, бързо се наспиват:))
Казармените ти спомени ме подсещат да пробвам някой ден консерва нещо като русенско варено, върху индукционна печка с киндерзихерунг и глазкерамикфелд ... ако си намеря дистанционното де, че аз от такива неща не разбрам - проста съм, все някой треба да ме учи, служба - кво да се прави:)))



Тема Re: Не знамнови [re: Koнфyзия]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано13.11.07 18:17



Снощи разправях на жена ми , как в казармата пекохме една плешка ... беше много яко , щото се бяхме скрили на един полигон в къщичката и ... един пич там направи каквото трябваше за плешката ... даже накрая я шпикова ;-)) и така , запихме ние ракия ... годината е 85-та ;-)) и къркаме ние и сме сложили плешката там в някаква печка във фурната , пляскаме карти ,и сме пуснали вражеска радиостанция на къси вълни ... дискотечен шум се носи в такт с миризмата на плешката ... обаче , след половин час идилия ... шибаната печка гръмна , и са ... ни напред ни назад с плешката ... чудихме се какво да правиме и .... като я сложихме на една печка ЛЪЧ , и пекохме , пекохме ... ама то не се пече , а през това време пиеме ... и гладни едни (и недоспали ..и ни се ебе ) , та почнахме плешката да я режеме като дюнер ... това което се опече за 10-15 мин , го остъргваме и пак слагаме плешката да събира печено месо ;-)) там някъде спомените ми се губят , само помня че като слизахме към спалните помещения в 22.00 примерно , след като са минали всякакви проверки, и всичко е испозаспало ...пеехме юнашки песни , как не ни арестуваха и не ни вкараха в ареста не помня ... но то пияните и господ ги пази ... казано си е ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Какво ви е мнението за ТОЯ?нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторlubopiten (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 23:26



Нямаше да е лошо, ако говореше с по-малко емоционален глас и с по-безизразно лице! Можеше да мине за циник, ама при тази сиуация...





Тема Re: Какво ви е мнението за ТОЯ?нови [re: FileO99]  
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 09:13



е те ТОЯ само бисери ръси.



Тема Re: Какво ви е мнението за ТОЯ?нови [re: oпa_oпa]  
Авторm-31 (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 14:31



Пази Боже да не те спохожда!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.