Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:50 01.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема НаУчна тема ...от мененови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 22:51



Са , на малко хора съм разказвам моята теория за зимата и лятото ...обаче съм на път да я изакам тука , начи аз предполагам че зимата се образува , понеже има много студенти , като им дойде времето да учат там след септенври и леко полеко , от студентската вълна става студено ... така заформения студ се превръща в зима ,и понеже хората почва да им става студено , почват да си палят печките ... в следствие на запалените печки , малко по малко топлината на планетата се завръща и... идва пак лятото ....
Цялата тая работа е много дразнеща де, защото няма кой да каже на хората целогодишно да си палят печките ... та да си е вечно лято , и ние да си ходиме по шорталък , мъдете да ни се веят на воля , а на жените да им се вее гривата (чшшшът , кой каза -Сливата )...ей ...
Незнам защо цивилизованите страни са решили да имат най-хубавите университети , и там в потвърждение на на моята теза , да прибират всички студенти от топлите страни , в които ако бяха си стояли като такива , нямаше да е толко жега ...така е хората там страдат... незнам , според мене движението на студентите и паленето на печките трябва много внимателно да се орегулира , за да постигнеме някакъв благодатен климат ... а не да се блъскаме от лято в зима ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: НаУчна тема ...от мененови [re: wiper]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 23:15



Нека да превърнем горе казанотo в математическа формула , константите са - лято , зима , студенти и печки , ако приемем че лято и зима са N за време ,то тогава студентите и пеките ще са Х и У , ако обаче лятото се доближи до студентите и печките , значи че няма да е константа, а ше трябва вече да приеме формата на NХУ , където вече съвсем ще се прояви във формата на променлива , по тоя начин ще трябва да се преименува и зимата , но за да не я бъркаме ще я наречеме N1HU ... за да може да се реши задачата ще се получи следното уравнение ... NXУ/N1ХУ . Х/У ... незнам , но това ми звучи като чиста наука , математика и физика във висшите им форми , кличеството на Х също е от голямо значение , както и количеството на У , те не са променливи , но са количествено нестабилни , примерно ако имаше стачка на деканите... съвсем можеше лятото да не свършва ...обаче ... няма , и неминуемо ще дойде зимата , ако примерно догодина стачкуват , ама се наговорят и със съседните държави ..може да заприличаме на държава със Суринамски климат ..примерно , ох уморих се от глупостите си и отивам малко да ... абе няма значение ..

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема ПОТРЕСЕ МЕ ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано01.11.07 23:15



...

... простичката гениалност на теорията ти, wiper !!!

Къде са зяпали до сега климатолозите - неудачници такива !

Говори си,не ми пречиш

Тема Re: ПОТРЕСЕ МЕ ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 23:23



Ами то всичко гениално е просто , обаче няма кой да го види ... въпроса е само да може да се докаже , съвсем примерно , че брадата на Фидел Кастро е поникнала в следдствие на тежки анални спазми от страна на Шинтоиска попадия , всичко някак резонира някъде ... обаче ние само усещаме това което резонира в нашето ежедневие ;-) и то не винаги ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема А това вече е висш пилотаж ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано01.11.07 23:23



... тук трябва да вземе отношение n1, той е спеца по точните науки ...

И все пак, ако приемаш мнението на един илитерат, дали не е по-удобно да се замести константата N с нашенска буквичка ... ъъъъ, например ... какво, какво ... а, с буквичката Й например ... и ето как се преобразува уравнението значи - студентите Х + печките У върху константата ... не, забрави ...



Говори си,не ми пречиш

Тема Re: А това вече е висш пилотаж ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 23:25



Абе то много неща могат да се направят ... само незнам , защо точно това трябва да се замества ;-)))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Това го знам !!!нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано01.11.07 23:26



Нарича се изостазия - когато някъде нещо се издига, задължително другаде нещо спада ... пак се получи простотия, божке, що се на мене ми се случва ???



Говори си,не ми пречиш

Тема За благозвучие ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано01.11.07 23:27





Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Това го знам !!!нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 23:29



Да бе и аз се замислих ... защо се на тебе ;-))) , обаче ако имаш много големи Х , У и N=Й , дали то тогава това ще значи , че човечето принадлежащо към тия букви ще е малко ?

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Това го знам !!!нови [re: wiper]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано01.11.07 23:34



Ръстът на тези 4ове4ета ,варира от ??..см мин.- до 23 см или пове4е.
Незнам,падам се ....илитерат..






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.