Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 16.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Днес имам.....нови  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 04:59



Празник.................

Поздравявам ви с ......... Halloween

И тон за атмосфера...







Тема Ха - ха..нови [re: дyxът нa kyk]  
Автор MaймyнaМодератор ([балък])
Публикувано31.10.07 08:35



..вдига се нивото на скорпиони в клуба..





Тема Re: Ха - ха..Един...нови [re: Maймyнa]  
Автордyxът нa ky (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 11:56



Субект... успя да пробуди скорпиона в мен...





Тема Re: Днес имам.....нови [re: дyxът нa kyk]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано31.10.07 13:14



Поздрав за празника ... ако е рожден ден , Ч.Р.Д , ако е имен - Ч.И.Д....и така за всички останали празнични дни , поздрав по тая схема ;-))

Преди малко се замислих колко ли ще е гадно за мъж да е роден на 8-ми март , и да вика - Моя празник е на 8-ми март , така че погледнато от тази гледна точка сме щастливи хора ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Днес имам.....нови [re: wiper]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 15:52



Сърде4но благодаря...



Ама ,аз нали съм дух4е и си празнувам Хелоун..

П.П. Незнам за 8 март и мъжете, но не можеШ да си представиШ на коя дата съм родена в действителност.....и тя е един празник...



Тема Re: Днес имам.....нови [re: дyxът нa kyk]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:12



забравила си синия цвят


T I U P S D



Тема Re: Днес имам.....нови [re: дyxът нa kyk]  
Автормaлъk змeй (Нерегистриран)
Публикувано31.10.07 16:48



Оооо, трябват костюми!
Я вижте http://trinixy.ru/2007/10/31/ja__zhyvotnoe_samodelnyjj_kostjum_k_segodnjashnemu_khjellouinu_7_shtuk.html



Тема Re: Днес имам.....нови [re: дyxът нa kyk]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано31.10.07 18:39



След малко отиваме да събираме бонбони из къщите ... жена ми се е маскирала на вещица , тя и без реквизит става де ... децата , едното като костенурка Нинджа , а другото като тиквичка ... аз ще се маскирам като Конника без глава , нямам кон ... но и глава нямам според Сиси , така че си казах че това е най удачното за мене , яхвам пръчката и ... ;-)) , после отивам да пека кебапчета на двора ... преди малко вещицата замеша смеската , щото - какъв е тоя празник без кебапчета ?
Ходих преди малко на изложба на плашила тука в едно село , викам си сигурно ще има тукашна чалга и кебапчета с бира , обаче се преебах жестоко , нищо подобно нямаше ,но след малко ще си отмъстя ... жалко че нямам снимки на кебапчета за да поздравя Сиси , че тя сега най много трябва да се храни , от недохранване мозъка отслабва ,лишен от нужните протеини , мазнини , въглехидрати и белтъчини ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Що пък !?!нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано31.10.07 20:00



Брат ми е имал наглостта да се пръкне точно на 8-ми март и си е страшно доволен от факта - винаги неговия празник е по-важен от тоя на жените, защото те са много, а той (брат ми, де!) е един



Говори си,не ми пречиш

Тема За теб, кук, един весел ...нови [re: дyxът нa kyk]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано31.10.07 20:44



... Хелоуин



Сигурно си си намерила и други духчета-приятелчета, но не забравяй, че в Шантавия стана това, което си (дух ;-))) и не забравяй колегията в клуба ... ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!




Говори си,не ми пречиш


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.