Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема извинете, че пакнови  
Автор Илиянa_ (човек)
Публикувано31.10.07 07:36



досаждам с това тестче, ама...
Няма извинение за това!

Редактирано от Maймyнa на 31.10.07 08:33.



Тема Re: извинете, че пак [re: Илиянa_]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано31.10.07 13:27



Така и не видях за какво беше това тестче начииии .... сега съм изгорен от любопитсво , дали е бил за бременност , дали е бил за алкохол ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема И за двата..нови [re: wiper]  
Автор MaймyнaМодератор ([балък])
Публикувано31.10.07 18:48



..при теб резултата е ясен..


Кое ти е любимото животно?



Тема Re: И за двата..нови [re: Maймyнa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано31.10.07 23:58



Да при мене резултата или е Ясен или е Явор ... но да ти кажа , любимото животно ми е свинята , тя е най добрия приятел на човека , преди малко от такова животно употребих ... може да ти е много смешно, но нямаше бира , сега обаче аз ще наваксам ... жалко че немога да приложа снимки на свиня и на бира в чест на Сиси ... може пък да сложа някой ден една моя ... тя е обобщаваща, има и свиня и бира едновременно ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема ето да помогнанови [re: wiper]  
Автор n 1 (x)
Публикувано01.11.07 00:26






x

Тема Re: ето да помогнанови [re: n 1]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.11.07 01:37



Прасето е култово , само дето прилича малко на сушена смокиня ;-)) ...обаче изглежда апетитно дори и така , с разперени ушички като Месершмит, с малки пинчерски краченца обути в малки кравички ... ^^ едно мъничко мъничко бижу , нарочно написах толкова пъти думата - "мъничко", защото знам, че това ще го прочетат и човечета с мънички мозъчета , та се надявам написаното да не ги пресече ...

За бирата оставам на спициалистити да съ изкажат , чи аз мойта биръ я разлях половината на пода ,и са пия фантагерон ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: ето да помогнанови [re: wiper]  
Автор n 1 (x)
Публикувано01.11.07 01:42



да прасето е симпатично, а ако е слабо, може да се угои, а бирата беше първата попаднала ми, качвал съм и мн по класни, но не ми се издребнява



x


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.