Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:17 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема интерполация  
Автор n 1 (x)
Публикувано29.10.07 01:27



вчера за пореден път демоните бяха хиперактивни, излизат от телевизорите, радиата, пълзят из мрежата, сутритна като станах (некъде към 12
наобяд), по стъклата на прозорците имаше следи от ноктите им, излезнах да си купа нов кухненски нож, тъй като последната неделя на октомври
винаги е била подходяща за такива покупки и бех потресен от присъствието, сенки се прокрадваха зад ъглите, побеснели котки гонеха уличните
кучета, а слънцето грееше със зелен ореол, ТЕ бяха във вихъра си, интересно е че ТЕ се делат на различни батареи и постоянно се бият помежду
си, победителите взимат душите на победените и ги закачат с пирони по стените на канцелариите си, така увеличават силата си и така до
следващата битка, душите постоянно променят собствениците си, но не и значимостта си, за да не вземат душата ти трябва да се покажеш максимално
бездушен, малките черни демони редовно продават душите си и увеличават силата на големите, други дават душите си доброволно, вярвайки че така
изкупват греховете си, след като големите демони са ги убедили че са грешници, трябва да вярваме в себе си, защото не можем да вярваме на
демоните, за мен особено значим проблем е присъствието на демоните в мрежата, скороста е паднала и не мога да се логна в скайпа, сноват из
мрежата като язовци, ловят души и там, барикадирал съм се и ги чакам, надявам се да не дойдат, надявам се да съм ги убедил в бездушието си,
идват даже от други планети, винаги е било така, поне от 23 хиляди години насам, въпреки че не помна началото, всека сутрин на централния
космодрум на територията е пълно, току що пристигнали от други планети, дребните демони се лутат, не знаята на къде да тръгнат и от къде идват,
най-малко знаят защо пътуват, тъпчат се в совалките и тогава започва най-страшното - започват да пускат душите си доброволно и безпричинно,
стараят се да целят отоплителните тела и след това се правят че нищо не е станало, морето се е напълнило със сероводород от утаилите се на
дъното безпризорни души, косматите делфини почват да плуват все по на север, в търсене на по благоприятни условия за окосмяване, по последние
сведения някои са започнали да излизат на сушата и да нападат туристи, очаквам обектно ориентирани промени в инфраструктурата, инспирирани от
слънчевата гравитация, а дали е така - никой незнае



x

Тема Re: интерполациянови [re: n 1]  
Автормaлъk змeй (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 07:31



Ква интерполация... Мяза ми на рекурсия без начални условия





Тема Re: извинявайнови [re: n 1]  
АвторKoнфyзия (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 20:27



не исках да поставям темата ти на второ място,

най-много ми хареса това за продаването на кухнески ножове в изборния ден,
позволи като една чужденка да попитам синеоко:
- това стара българска традиция ли е? мрохо хубъф търдисий(жалко, че се пише с и кратко, така ми се иска с ер малък да можех да го напиша)

стига приказки


:



Тема Re: интерполациянови [re: n 1]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 21:08





Цялото това раздвижване,което така осезаемо усеЩаШ, според мен се дължи на наближаваЩият Хелоуин....
Тяхната активност вероятно ,Ще се увели4ава до 4етвъртък,където Ще достигне своя пик.
Не мисля 4е, в слу4ая можеШ да раз4итаШ само на кухненският нож.
Съветвам те ,да скриеШ дуШата си на сигурно място или да я превърнеШ в стълб под прикритие. В мрежата не е сигурно ,да не говорим за клуба..Виж какво направи Сиси с мен. Взе 4е ме вприм4и в някаква диаграма и ме затвори в 22 килия. ..След като зорко е следяла моята активност 24 ;4аса в деноноЩието..А теб от n1 клонира на n11 .Истински Демон.



Тема Re: интерполациянови [re: дyxът нa kyk]  
Автор n 1 (x)
Публикувано29.10.07 21:59



интерполация, рекурсия, само въпрос на терминология

всяка тема си си тежи на мястото, което и да е то, бих вдигнал твоята, но може би като пробна, не искаш да е мн напред, аз за тва пробвам в по-статаични клубове, хем пробвам, хем ги разнообразявам, традицията за покупка на ножове в определени дни е хилядолетна традиция, в една наднационална култура, която аз представлявам

раздвижването няма нищо общо с безобидни религиозни празници, то е впряка зависимост от тълкованията и решенията на дивизията на оракулите, разбира се че не може да се разчита на един кухненски нож, той служи само за готвене, раздвижването не е повод да не готвим, а истински свободната душа не може да бъде клонирана или затворена в килия, да не се поддаваме на манипулации



x

Тема Re: интерполациянови [re: n 1]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 22:50



Добре 4е , свикнах да ти раз4итам отговорите...



Явно наистина съм се подала на манипулация..
Първона4ално се стреснах за темите???.. Скоро тема не съм повдигвала,ни изпробвала,да не говорим за рекурсия на положението... А, и не бях добре запозната с традицията за покупка на ножове в определени дни..

Оракулите винаги са ме плаШили и за това ,старателно ги заобикалям с кухненски нож с който дори и не мога да готвя...
Прав си 4е,раздвижването не е повод да не готвим,заЩото трябва най малкото да направим сладкиШи..(който може де)

Долу всякакви манипулации...И свобода на духът преди вси4ко..




Тема Re: интерполациянови [re: дyxът нa kyk]  
Автор n 1 (x)
Публикувано29.10.07 23:35



отговорите са объркващи за да се объркват ТЕ и за това няма инструкция за употреба
тясна е взаимовръзката между ножа и сладкиша, защото за да стане хубав есенен сладкиш, наденицата в плънката трябва да е ситно нарязана на кубчета, а за това именно трябва добър нож



комбайнер гони демони


x

Тема Re: интерполациянови [re: n 1]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 23:55



Да ,ама докато схвана татктиката и аз се пообърках..


Хубавото е 4е, Те не са се 4атнали оЩе,продължавай така,все някак си Ще раз4итам кода..
Обожавам сладкиШ с плънка от наденица..(ако ми дадеШ вярната рецепта),мога и да пусна ножът в действие...
П.П.До4ух 4е ,демоните имат алергия от наденица
Може и да е от подправките..




Тема ааааа, за наденицата ли питатенови [re: дyxът нa kyk]  
Автор n 1 (x)
Публикувано30.10.07 00:31



тая рецепта e мн по-тайна от кодираните отговори и най-вече подправките, запознати твърдят че е изписана на 23тия камък на сириус, а до там не всеки може да стигне, особено ако е алергичен





x

Тема Re: ааааа, за наденицата ли питатенови [re: n 1]  
Автордyxът нa kyk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 01:00



Благодаря за кординатите..оказа се 4е имам роднини там, Ще ми пратят рцептата по водосто4ната тръба под формата на ...(няма да издам),може някой демон под прикритие да слухти в мрежата..

Говори се 4е, искат да неутрализират вредните за тях съставки в наденицата.







Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.