Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:56 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Никакво засягане ...нови [re: omega_69]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано30.10.07 23:24



... стана рядко весела тема ... Отпусни се, омега, и се весели

!!!

Говори си,не ми пречиш

Тема Re: N1, внимавай ...нови [re: wiper]  
Автор n 1 (x)
Публикувано30.10.07 23:25



„Онзи, който се бори с чудовища,трябва да внимава, самия той да не се превърне в такова“ както казва колегата ницше, затова не рискувай излишно



x

Тема Re: ...нови [re: omega_69]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:29



Чакай да видим, какво толкова интересно има на въпросната графика. Ами най-много да се разбере кой има Интернет на работното място и кой няма. Чудо голямо. Може човекът да работи на полето примерно и да го е страх, че лаптопът му ще ръждяса.



Тема Re: И тъй рече Златоуста ...нови [re: n 1]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.10.07 23:34



И тъй рече Златоуста ... аз да ти кажа оценям вътрешно-международното положение в Бг , знам че хората в момента са кибритлии ... i do ovdeka im e doshlo ;-)) нормално е да се изнервят разни , не че няма лощо .. напротив , има ...можеше всички да са добре и да си дрънкаме глупости , да се веселиме ... но няма как това да стане ... по не не виждам в момента , ходя по другите клубове и чета по нещичко , до колкото има написано ... вече почти никой не пише никъде ;-)) ...иска ми се дапродължа да пиша това мнение , но ще наджапам много навътре .. а не искам ;-))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: N1, внимавай ...нови [re: wiper]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:37



Абе писателчо, на никой не му пука за мъртвата ти майка и така нататък. Отивай в клуб Искрено и Лично, тъпак.



Тема Re: И тъй рече Златоуста ...нови [re: wiper]  
Автор n 1 (x)
Публикувано30.10.07 23:41



вътрешно-международното положение в Бг и изнервянето са теми дълбоки като космоса, а пречупени и през личностните особености на отделния индивид са по-обширни даже, затова се опитваме да се абстрахираме от конкретиката, поне във виртуалния свят, който обаче не всеки може да разграничи от реалния
да гледаме по весело на нещата, поне когато не сме принудени да гледаме сериозно



x

Тема Re: ...нови [re: cucu]  
Автор omega_69 (Конфузия)
Публикувано30.10.07 23:41



Нещо за някого си искала да разбереш значи, мерси
някак не ми се вярва чак, нали може и просто да се пита,
да се пише/говори с тоя оня, ама нейсе, явно е твоят си начин.
Какво още ... очакваш/изискваш от тези си изследвания"?





Тема Ееее, сиси ...нови [re: cucu]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано30.10.07 23:42



... това вече е прекалено дори за тебе - клуба не ти е родната къща, за да се вихриш по този начин в него. Живееме в свободна страна и по конституция поне имаме равни права, нали ? Квалификации като току-що направената те представя в много грозна светлина ...

Говори си,не ми пречиш



Тема Re: Ееее, сиси ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор n 1 (x)
Публикувано30.10.07 23:43



всички яйца са еднакви, каза язовеца и взе най-голямото



x

Тема Re: Ееее, сиси ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.10.07 23:50



Незнам защо се връзваш на нерегнати , аз такива даже почти не ги чета ;-)) някак очите ми ги прескачат ... хора загубили самоличноста си още преди да я придобият, това са хората които не гласуват ... ако ги питаш защо , ще ти кажат че няма смисъл ... че не им дреме , това са сивите тела в държавата ...обаче не мисли че няма да ти се скарат на опашката в магазина ... даже ще отстояват позиция ...и ще налетят на бой ;-)))

Всичко което ме убива ми е неудобно...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.