Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 08.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Шантав въпрос  
Автормиka (Нерегистриран)
Публикувано05.10.07 23:56



нещо странно шантаво има у тез мъници









като ги гледах се сетих за една теория свързана с прераждането, според която непосредствено след прераждането, тоест раждането си, душата е съзнателна и помни всичко. в смисъл бебето разбира всичко. така до един определен момент, след което всичко му се заличава и то започва новия си живот, и си става нормално неразбиращо бебе четох го някъде това, а го гледах и във филм, но така и не ми стана ясно кога точно се случва "забравянето"? някой знае ли?



Тема Re: Шантав въпроснови [re: миka]  
Авторcucu (Нерегистриран)
Публикувано06.10.07 00:37



Този въпрос наистина е наличен а обществото, но има съвсем различен характер от подозирания. Става въпрос за един "скрит тест", който е администриран доста неформално, при все категорично. Тези, които повярват, биват изключвани, обявявани за тъпаци, дори да не им се каже в лицето, нали. Има случаи на такива хора, даже умряли, без да знаят.

Понеже този тест не е обявен никъде, то няма как човек да се подготви за него. Преминалите обикновено казват - умен съм бил, преминал съм го. Е, не. Изискваме твърде много от глупаците, ъ-хъ, простете, Lapsus Linguae. Никой в днешно време не изисква теорията на Нютон да бъде открита самостоятелно. Даже никой не иска човек сам да се научи да си връзва обувките. Затова, тези тъпаци, ъ-хъ-хъ, извинете, тези ученци, аз ще им покажа пътя към спасението, дори те да страдат от далечни, екзотични и малко срещани форми на кретенизъм, ъъ, странни дарби. Много е лесно - като ви питат такъв въпрос - казвате не е вярно прераждането на бебетата, нито те имат каквито и да е спомени. Няма да казвате какво мислите наистина, защото ще разбулите мистерията на нещата които е трябвало да останат скрити. Така всеки идиот, ъм, моля за извинение, искам да кажа развиващ се човек, ще стане умен.

Вие излизате ли на улицата с голяма бележка "ДОЙДЕ МИ МЕНЗИСЪТ" на гърба и на челото? Не, нали? А защо този умен подход да не бъде приложен и към някои деликатни мисли?



Тема Re: Шантав въпроснови [re: миka]  
Автор ШMOPЦA (непознат)
Публикувано06.10.07 13:30



когато маика ти те е изтървала и ти си паднал на главата си.

Наздраве братчет



Тема Re: Шантав въпроснови [re: миka]  
Автор Xapизмa (ж. род)
Публикувано06.10.07 20:56



Шантав та се не види - въпрос ли е, що л

е?


За какво си мислиш като пишеш така,
на ум, на душа, на сърце итн кво носиш(или то тебе), тъй де.
При мен на тия места се появяват живи, реални бебета
повечето бивши, други само чувани ... сега шса оплета






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.