Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 23.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Гепни го, де Графе!!!  
Автор Xapизмa (Моарейн)
Публикувано02.10.07 13:26



Гепни го
щракни го
лепни го итнипр
ей тук да го видя

онова, къдя някъде искаше да обездомиш.

Изв. че набързо, ма си търся тефтера с плетките



Тема Омега, Харизма, Moарейн ...нови [re: Xapизмa]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано02.10.07 22:20



... звучиш ми февруарски

, обясни моля, какво точно очакваш от мен ???

(Толкоз ли са ти много плетките, че на тефтер си ги пишеш ??? ..... Впрочем ... рисуваш ли ги ?!? )

Говори си, не ми пречиш

Редактирано от Гeo,rpaф на 02.10.07 22:23.



Тема Re: Не жена, а идиот:))))))нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Xapизмa (Моарейн)
Публикувано03.10.07 02:54



Фото на морското свинче в дирската ти глогинка, ми се е искало да видя,
докато съм чакала да се заредят фотосите в мейла.
Влезнах през обедната почивка докато си дъвчех сандвича и топлех мусаката, а нищо не успях да видя,
снощи пак така ... писнало ми е - вреснала съм,
ем проста ем шантава жена, така някак.

Защо не казваш, че оная сигнатура в темата на момичето била политически акция ... мислех да те питам.
Да не смее човек и да се усмихне значи тук, аз изобщо още не смея да влезна да видя какво съм ти изпонаприказвала там.

Кажи как е времето при вас,
при мен е ... не мога да ти го опиша лесно



Просто не ми обръщай внимание всеки път.
А аз ще обърна внимание на това, как озаглавявам темите си( нанаймай между нас да си остане).



Тема Грам да не ти пука !!!нови [re: Xapизмa]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано03.10.07 22:13



Кой разбрал - разбрал, другите ... да поумняват, за да разбират и те



Лично ще ти пусна фотото, ама вземи си ги виж тези, дето до сега са подредени в мейла ти , аче ми отвърни на удара ...

Иначе при нас времето е доста временно, ама с тенденция да се оправи - когато и ние се оправиме най-вероятно

Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Грам да не ти пука !!!нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Xapизмa (ж. род)
Публикувано06.10.07 20:40



Получих снимките и писмата, и с кеф бих ти отвърнала,
от снимките видях само първата партида - дето си на ски(аз не съм скиор) и риба дето пържиш(рибата у нас обработва Господин сър Мистер),
котката, детето, випуска на дъщеря ти и няколко кубета - за повече не ми се даваха нерви ... снимки съм раздавала из дира аз, надам се да се намери някой да ти покаже, ако е зор за по-напряко питай във възрастовия ни клуб, Шилото например, па и който ти падне като ти е тоя зор - питай и си искай, моето ок имаш да гледаш всичко копнато или не от мен



Времето и при нас е с Тенденция за оправяне, болнични съм тия дни аз и малко зашаматена от лекарства и медикаменти, да не си помислиш че съм настинала от климатика дето ми духа на темето по цял ден

Ще се черпим ли тук, какво?
Аз пих малко бира, а сега не знам какво ми се ... такова, дай предложение.
За махалата да си говоря с теб няма смисъл май, попрекалихме с картинките и с музиката май, или? Казвай






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.