Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: изkykaлa]  
Автор .Moapeйн ()
Публикувано23.09.07 13:19



Уча въпросителни техники аз, та случайно се е случило,
ама то аз и недочувам, та трай си и ти сега





Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: .Moapeйн]  
Авторизkykaлa (Нерегистриран)
Публикувано23.09.07 14:13



Съжелявам искренно ако съм предизвикала с никът ми неприятни асоцияции..
ВъобЩте не съм целяла да иронизирам някого (това не мога да си го позволя),
пове4е е самоирония насо4ена единствено към мен самата..
Не съм се замисляла 4е ,би могло да бъде крайно вредно ...но, си абсолЮтно права 4е,може да бъде и самокомпроментираЩо...(не се знае на какъв пиШман аналитик може да попаднеШ ...)

За там съм ги препро4ела малко ...но, не е в моята компетенция
да коментирам.....

Ризата и тук бих си я харесала..добре се 4увствам...за сега



РС не ме прогресира как би могло ?
служи само ..за свързваЩто звено...

П.С. Добра въпросителна техника...паднах като муха...

Много благодаря и Лек ден и на теб...днес е красиво...



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: изkykaлa]  
Автор .Moapeйн ()
Публикувано23.09.07 20:41



За случваща се прогресия горе нещо казваш, оттам си го взех,
или трябваше за контрола на мултипликацията нещо да те питам ... откакто ги уча тия работи и да питам вече не обичам, ненаучните ми техники си бяха по-хубави, ама така ми се пада.



За РСто пак недочух, то ли е и тогава какво точно свързващо звено ... между теб и теб, теб и вас, ... и нас, ... и мен:)))) ?
или и още и още

Красиво шарено циганско лято,
на тукашен език казват лятото на старите моми ... защо ли,
сигурно съм объркала превода



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: .Moapeйн]  
Авторkykyви4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 02:55



Не разбирам какво по то4но си се хванала да изу4аваШ..??? Би ми било интересно да узная....



Според мен мултипликацията е контролиран процес ...но, е труден за овладяване (мн. те товари) ако имаШ и др. за правене....
СъЩият тоя процес когато е неосъзнат (съответно не контролиран )мисля 4е ,ве4е е паталоги4на форма която ,се диагностицира и окон4ателно дефинира от тесни специалисти...

РС за мен е св. звено между мен и виртуалният свят и обратно към реалния...и т.н......

П.С. Стара може да съм но ,мома не съм............Обожавам циганското лято.......



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: kykyви4ka]  
АвторMoapeйн (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 12:25



Защо смени ника, тъкмо ти търсех кройка за ризка


я кажи ти каква я искаш

Лукс е значи с други думи мултипликацията (дано за едно и също мислим като си говорим), в среда/условия се случва, а тях като не знаем няма как да знаем много много по същество. Неосъзнат не значи неконтролиран, просто контрола е монтиран(експониран да се каже пак добре звучи поне) другаде

Това с тесните специалисти говори само за себе си ... докато само дефинират - добре, а после? Гушва си човек диагнозата, има си я тяснодефинирана, интересно му е било при това:)))


Нали споменах, че превода е грешен, то и като на "старите жени" може да се подразбере, ако не се преведе хубаво и истината за значението пак ще е толкова далече,
Най-много ми хареса "Петият сезон"



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: Moapeйн]  
Авторkykyви4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 14:11



Ми ризката ако може така да е по елегантна но, без фантазе ,дипли4ки ,волан4ета и т.н.



Теми4ката ми иде много коварна неЩто...и ти не ми отговори с какви техники си се захванала да се доусъвърШенстваШ.....

За диагнозите се въздържам от коментар..Щ'тото аз само раздавам хаповете...

Разбирам френски и из4етох къде ,как го назовават "Циганското лято"
Дадено е за централна Европа това "L'еtе des bonnes femmes" за което говориШ и ето 4е,ме затрудни заЩото разбирам буквалният превод който гласи "Лятото на добрите (в смисъл може би порядъ4ни )жени" да ама ако го употребяват в преносен за стари моми незнам франзузите винаги са били галантни.... последен сезон .... Щте се поинтересувам.....



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: Moapeйн]  
Авторkykyви4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 15:58



И по повод лЮбовта към" индианското лято "те поздравявам с тази песни4ка:






никакви стари или добри жени......



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: kykyви4ka]  
Авторkykyви4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 18:00



П.П.

За превода на "L'ete des bonnes femmes" bonne- озна4ава и слугиня ,дом прислужни4ка...
ПредставяШ ли си Лятото на домаШните прислужни4ки....


бе ако ги пускат отпуска по това време може и да има логика..



Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: изkykaлa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано24.09.07 18:49



Суеверието е безумие , когато не вярваш в нищо ... и за да не звучи поста ми като лозунг ще напиша още нещо , не може да си атеист и да си суеверен , това само при комунизма го имаше...иначе гледах едно предаване в което водещия мина през повечето действия които биха предизвикали последици от суеверие ... черна котка му мина път , подаряваха му чифт цветя и такива разни ... и накрая естествено нищо не стана , не го застигна черна прокоба ;-))

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: 13 _ безумие ли е суеверието????нови [re: wiper]  
Авторkykyви4ka (Нерегистриран)
Публикувано24.09.07 19:40



Там е работата 4е,не вярвам в ниЩто....А би ми се искало.....та макар и да е суеверие колкото и безумно да зву4и....например да видя бялата лястовица и доброто което Щте ми се слу4и от това 4е,съм в видяла....


но,не се полу4ава...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.