Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:19 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема обуркани мисли...нови  
Авторняkoи cи (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 00:29



Горещината... една от многото причини да не ми се спи тази вечер.

Нощният влак, който минаваше на няколко километра от моя квартал, отново избуча .

Отново нямам интернет и преглеждам за стотен път компютърът си за не6то интересно, прослущвам песни научени на изуст и се опитвам откъсна поглед от мушичките накацали по монитурът ми ( досадни, но неизбежни) , минаващи като “свободното” време. Можем ли да го наречем свободно или просто досадна част от деня, коят чакаме да премине, бездействайки, забляни в тавана чакащи да дойде късният следобед...
На какво се надявам като започне ваканцията... че ще имам повече ‘’свободно’’ време или че ще правя каквото си поискам и половината ден няма да го прекаквам с 23 човека в една стая... и сега, свободен да правя ‘’всичко’’ , което поискам...Ето ме отново чакащ, да отмине жегата, кроейки планове за поредният изтичащт ден... след ден, след ден......
Защо ни е на нас да правим толкова “стабилни” планове върху толкова бързо меняща се “основа” като времето? Най-стабилните неща са създадени от времето... например пустините. Не се безпокойш, че ще се развалят или за каквото и да било свързано с тах... просто си знаеш, че повече от това което са си няма да станат ( кристално чиста, ненужна на никой пустуш ).Та ако се “пуснем” по “течението” няма ли всичко да си доиде на мястото? (както в пустинята всяка песачинка си намира мястото, без да се опитва да контрулира всичко покрай нея и да се “противи” на вятъра). Пуснем ли се по теченйето, ще получим всичко нужно. Казвам ще получим, а не вземем, защото то само ще дойде при нас, а кроейки планиве просто отхвърляме подарено то ни или се опитваме да го “заобиколим” търсейки това което не ни е нужно найстина ... та ние отхвърляме възможността да влезем в баланс с Природата. Също така всичко което не ни е “подарено” от природата а се опитваме да си го вземем сами си е разбалансиране меду всичко около нас защото то трябва да се “съобрази” с нас и да се подреди като песачинките в една постиня ( една мръдне ли – това се отразява на всички други песачинки).

Ето, май открих рещенйе по въпроса за горещината... денем се спи вечер – пред компютърът или навън... и така, готово. Вече не съм измъчван от чакане...

Незнам по каква причина започнах да посещавам един саит за анонимни изповеди...
Сигурно защото исках да разбера очевидното, че несъм единственият който има “проблеми” и ( ако може да се нарекат така всичкии не добре подредени “ песачинки” покрай мен) всякакви объркани мисли. Е поне разбрах, че несум единствената песачинка която не си е намериала мястото. Това би трябвало да е някак си оспокояващо, но защо? ( поредният вупрос с много отговори)
Вече ще полагам повече усилия да си “пренастроя” биологичният си часовник... ( не е ли иронично, отхвърлям това коео ми се подарява и търся мое решение по проблема).

... влакът отново премина ...



Тема Re: обуркани мисли...нови [re: няkoи cи]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 01:13



ако знаех отговора, можеше да го скрия от теб, или да ти го покажа, но...



Тема Re: обуркани мисли...нови [re: няkoи cи]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.07.07 08:46



Имам въорос! Ти си написал ,,Отново нямам интернет и преглеждам... ,, Как така нямаш интернет? Как успя да ни го напишеш това? Истинска загадка!

??????????????

®

Тема Що ли се намесвам, ама на!нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторdaamane (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 11:31



Четеш повърхностно. Момичето е написало, че преглежда компютъра си за нещо интересно. Това, че не е имала ИНТРНТ, не означава, че не е могла да пише и после да го изпрати.



Тема Re: Що ли се намесвам, ама на!нови [re: daamane]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.07.07 11:45



и ти четеш повърхностно, защото момичето всъщност е момче :)



Тема А всъщност..нови [re: чepтa]  
Автор MaймyнaМодератор ([балък])
Публикувано07.07.07 11:48



..са много хора, защото се подписват "някоИ си"..



Желание и бира да има - начини и мезета се намират.

Тема Re: А всъщност..нови [re: Maймyнa]  
Авторnqkoi si (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 11:51



ами всу6тност сум един 4овек и сум мом4е





Тема Re: А всъщност..нови [re: nqkoi si]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано07.07.07 12:30



Разбрахме се най - накрая!



®

Тема Тогава пробвай..нови [re: nqkoi si]  
Автор MaймyнaМодератор ([балък])
Публикувано07.07.07 12:49



..да се кръстиш "някой си"..
И.. мхм.. какво означават "всушестност", "четириовек" и "момчетирие"?



Желание и бира да има - начини и мезета се намират.

Тема Такива ми ти работи -нови [re: чepтa]  
Авторdaamane (Нерегистриран)
Публикувано07.07.07 14:17



формално погледнато, писаното от "някои си" е писано от момче, но в мен остави усещането, че е писано от момиче! Продължавам да съм убедена, че е писано от момиче. (Не е обидно това, което казвам - за момчето, ако греша!)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.