Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:22 25.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема айде, шантавовци... помагайте...  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано06.06.07 18:56



така... доста пъти съм прибягвала до вашата помощ...=)) и винаги сте били точни в помощта си (бла какви четки:D:D:D) така, така... имам нужда от помощ... зверска такава. тука мъжката част да се обажда, щото трябва да купувам подарък на мъжО ми... а нищо не мога да измисля:DD е така... без причина искам да му купя... ма не знам какво:// или да му направя нещо... ма пак не знам какво:// идеи? *шантавите са най-добре приети*

момичета, запомнете - само свирката спира времето!


Тема Душко,слушай мене!!!!!!!!!!нови [re: иcтa]  
АвторAнreл Xpaнитeл (Нерегистриран)
Публикувано06.06.07 20:48



Ако е рибар,земи му един телескоп 7 метра.Ако е футболен фен,каса бира

.Ако е луд по коли,най-скъпия автомобилен ароматизатор ше му разтупка срдечнио мускул.ОБАЧЕ.........мераклийска салатка с малка ракийка,скъп парфюм зад ушите ти и.......бегайте в леглото!!!!!!!



Тема Re: Душко,слушай мене!!!!!!!!!!нови [re: Aнreл Xpaнитeл]  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано06.06.07 21:26



дам, ма не е рибар:DD иначе... обича коли... ма това с ароматизиращото нещо... правих го вече:// бау... друго, друго... за щастие футбол не гледа толкова много:DD иии... това със салатката, ракийката и леглото... вече съм го правила:// представи си за какво става дума след като аз, най-големия хухавел, не мога да измисля нищо шантаво като подарък:/:/:/

момичета, запомнете - само свирката спира времето!


Тема Идеянови [re: иcтa]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано06.06.07 21:40



Заведи го в София ленд





Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Идеянови [re: Гeo,rpaф]  
Автор внУчkaтa нa Beйдъp (бау)
Публикувано06.06.07 22:01



ахахаха и аз това си мислих още в началото като се мъчех да измисля нещо! нооо... не става... затворено е *УААААААААААААААААААААААААА* утре ще скокна до едно весело магазинче за художествени материали... иии... да... може да се намери там нещо... и с някой снимка... нали съм фотографче *angel* ха!

момичета, запомнете - само свирката спира времето!


Тема Но не го води в ...нови [re: внУчkaтa нa Beйдъp]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано06.06.07 22:10



... Зоопарка - ще му подейства депресиращо и ефекта ще бъде обратен :






Говори си,не ми пречиш

Тема Миии, имам няколко идеи.....нови [re: иcтa]  
Автор Sweet Biscuit (Бискит...)
Публикувано07.06.07 00:48



...така...първо-може едно наргиле да му вземеш (но аз лично не съм фен)....друго- ако е почитател на изкуството-може да потърсиш картина или постер на картина , аз например си купих от Ермитажа няколко постера-на Пикасо и Кандински....Или му вземи кристална фигурка от Сваровски или нещо, което се води модерно изкуство....Последната ми идея...абе забравих я

,момент моля.... А да, ако обича шоколад, нещо шоколадово, ама много оригинално да е и вкусно....

Tell the truth and run!

Тема Re: айде, шантавовци... помагайте...нови [re: иcтa]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано07.06.07 12:11



изпрати го при нас и ние ще уточним.



Тема Re: Миии, имам няколко идеи.....нови [re: Sweet Biscuit]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.06.07 16:13



towa s nargileto e dobra ideq, dave na nargile bar go zawedi.



Facta, non verba!


Тема Re: айде, шантавовци... помагайте...нови [re: иcтa]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано07.06.07 19:39



Плати бънджи скок за двама:)И скачайте заедно:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.