Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Защо няма камик за глава?нови  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано15.04.07 21:20



Защо фармацевтите в България не произвеждат камици за глава,а други простотии,защо избщо произвеждат,те нали продават лекарства???Това не ли е безобразие?Кога ще спре тази дискриминация към хорските глави?Защо аз,който имам твърде мека глава трябва да спя на мека възглавница?БИ ТРЯБВАЛО ВЪЗГЛАВНИЦИТЕ ДА СА ТВЪРДИ КАТО КАМИЦИ!!!НО НЕ СА!!!Аз бих си взел един от двора,но компаниите за възглавници ще ме осъдят,защиото им убивам бизнеса!




®

Тема Re: Защо няма камик за глава? [re: ПИHГBИHO]  
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 22:08



Какви камици са те подгонили тебе ,та мира нямаш





Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано15.04.07 22:28



Земи си жена. Она че ти напраи чутурата твърда като камик, и тогай нема нужда да си сменяш меките възглавки.

Редактирано от 3aeka на 15.04.07 22:28.



Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: 3aeka]  
Автор 46 ()
Публикувано16.04.07 01:42



,като омекне кръсту, ке омекне и чотурата:)



Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: oпa_oпa]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано16.04.07 13:59



Дилемата не е само в камиците,а и в градинските вуци от мезозойската ера и дивите овци,които давят вуците.То е логично -дека има камик има и градински вук,а дето има и камик и вук има и люта овца.



®

Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: 3aeka]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано16.04.07 14:01



Аз търся такава жена,но се не може да ми я направи твърда.Още по-мека ми става,НО ТОВА ВАЖИ САМО ЗА ГЛАВАТА МИ ДЕТО СЕ НАМИРАТ ОЧИ УШИ И ДРУГИ ГЛУПОСТИ,А ДРУГАТА ГЛАВА МОЖЕ ВСЯКА ЖЕНА ДА Я НАПРАВИ ТВЪРДА.



®

Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторoпa_oпa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 17:51



ееее, тя става дълга,па и широка





Тема Re: Защо няма камик за глава?нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано16.04.07 20:57



Дип мойта черка се бракува, иначе она чеше да ти направи чутурата и твърда , па и четвъртита. Требе ти трбе такваз като нея, и тогай , че гледаш и дзвЕзди посред бел ден , секи ден.



Тема Ako имаше камици за глава ...нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано16.04.07 21:10



... представяш ли си колко жени биха ги разбили в главите на мъжете си и пак нямаше да си имат възглавници !



От друга страна пък ако ти харесва да спиш на камик - кой, питам се, би могъл да ти попречи да го направиш, нали !?!

Те ти от мене едни камици - избирай си ...







Това са едни доста удобни на пръв поглед камици, мисля че са някакви гранитоиди, съдейки по начина на изветряне...




Говори си,не ми пречиш

Тема без да ме разбираш погрешно...нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.04.07 21:25



но
нЕкои учени...са измислили диферинциала;)
като - разменна величина






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.