Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 27.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Тема 66нови  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано10.04.07 22:13



ПОМАГАЙТЕ ДА ГО,ЗАЩОТО АЗ КРАЙ НЕ МОГА ДА ИЗМИСЛЯ

Имало едно време един стършил на име Карамфим и той бил педофил.Един де обаче се запознал с малката мравчица Бохори,кото обаче била мъжка мравка,демек мравец.Та запознали се те и започнали да пеят.Пели,пели,пели и като им се свършили песните започнали да се молят на врабчето Аспарухи да им даде една от своите каруци,за да отидат на кастинг за ,,Music idol,,.Но врабчето им се изсмяло в лицето и ги нацвакало.Бохори се навел и взел едно паве.Премерил се и се метнал по Аспарухи.Още на 23 път успял да го свали от небесните недра на (се тая на какво)>И така свалил го на змята и го хванали.Взели го за заложник и се обадили на майка му врабица,за да й искат откуп-една каруца.Майка врабица се притеснила и изпратила каруца.Качили се Бохори и карамфил и заминали за кастинга.Спрели пред едно пънче.Там ги поздравили 2 опосома Ивинчо и Андерчо.Завели ги при журито,което се състояло от един грозен и висок маркуч,от един будист,от едно силиконово същество и от един обикновен човек.Журито им заповядало да пеят,но не и да се смеят.Но Карамфил не обичал да му заповядват и заплюл журито....

АЗ НА ТАМ НЕ МОГА ДА ГО ИЗМИСЛЯ МОЛЯ ПОМАГАКТЕ



®

Тема Mi da pomognaнови [re: ПИHГBИHO]  
Авторtozi (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 22:27






Pomognah li ??????????



Тема Re: 66 [re: ПИHГBИHO]  
Авторcиcи (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 22:50



и се събудил. а се събудил, защото бил сънувал. а бил сънувал, защото си легнал снощи: снощи си легнал по първи петли. това не било нощ а била утрин, той стоял до толкова късно предната нощ, че тя вече не била нощ. а защо, защото бил интернет маниак. и това откъде, ами интересувала го една тема. откъде го е интересувала темата, ами много ясно от детстките му години, когато му е бил промиван мозъка от майка му, и защо така ли, ами защото тя преди да се ожени, имала един проблем. проблемът се състоял в нейната амбиция. защо е била амбициозна ли, ехахах, ами баща й е бил един подполковник, който никога не станал полковник. ех, да, ще кажете вие, разбираемо. времето било на Втората Световна Война....



Тема Re: Mi da pomognaнови [re: tozi]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано11.04.07 12:05



E ti pak za tolkova tap li me ima6,za da se xvana na tozi nomer???

®

Тема Как може?!?нови [re: tozi]  
Автор Sweet Biscuit (Бискит...)
Публикувано11.04.07 12:12



Така ме стресира, че ми секна вдъхновението и сега не мога да помогна....А имах такива хубави идеи....



Май трябва да се обадя на доктора....


Tell the truth and run!

Тема Re: 66нови [re: cиcи]  
Автор46 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 15:59



имало една ,... сори клиент:)



Тема Re: 66нови [re: ПИHГBИHO]  
Авторpaнe (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 16:02



вица за боата-труженичка, знаете ли го :) "клиент ли беше или закуска, да взема да го изплюя,да видя какво иска..."



Тема Re: 66нови [re: paнe]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано11.04.07 17:06



Аз не го знам!!!

®

Тема Re: 66нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор46 (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 22:31



Заека отишъл в публичен дом.По разпределение влязал при боата.
Тя помислила, че е вечерята и го глътнала.По едно време се усъмнила:
- Клиент ли беше или ядене!?- я да го изплюя, да видя какво иска.
Изкочил заека, зализал си перчема и казал:
- Е#а ти, м#нету!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.