Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 07.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ами да си покажа и аз гъза  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано19.02.07 12:22



Здравейте банда.като е тръгнало да се представяте, да се представя и аз .
Както е видно се казвам айсдевил.какво ще рече това.ами ще рече първо,че съм голям гявол,а както знаете такива като мен са най опасни,особено ако са студенокръвни като мен.излишно е да ви казвам че ви превъзхождам по всички параграфи с високият си интелект и безкрайни познания във всички области.имам заслуги за всичко в тоя ваш илюзорен свят.всичко дето видите
съм го създал АЗ.всички тези материални изкушения дето ви заобикалят из широкия свят съм ги създал АЗ и ще продължа да създавам нови , за да се терзаете че ги нямате всички.а като се терзаете ще си създавате един малък АД,ще лъжете,ще крадете ,а може би и по лоши неща ще правите,за да се сдобиете с поредната лъскава дрънкулка,а като се сдобиете и с нея .ще се чувствате още по зле,алчността ви ще расте по геометрична прогресия,ще предадете накрая и майчиното си мляко,ще отхвърлите всички ценности в името на иманетооооо.и когато един ден легнете на смъртен одър, ще си спомните за мееен ''Айсдевил'' и ще разберете как яко съм ви прекарал.


Ще разберете че ''Айсдевил'' е мерцедесът сред дяволите.
А сега бегом да бачкате и да пречупвате съвестта си , защото имам нова дрънкулка за вас простосмъртни люде, имам новата ''R''класа на Мерцедес.
И никога не се ебавайте с мен,щото сте безсилни!!!!



Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: icedevil]  
Авторdido (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 13:46



Пука ми какво си измислил. Аз се кефя на всеки миг



Тема ... дупето, точно като нослетонови [re: icedevil]  
Автор Moйapeйн ('аджиЧе'ан'ова)
Публикувано19.02.07 14:29



Може ли без да бягам, тъйтъйпешком,
а да се попредставям още мъничко и аз може ли ... тая година ме приеха в Института за Универсално Безхаберие, култовата специалност "Скучаеща домакиня" ... що зор що чудо доде ми изземат всичкото въоръжение беше, нейсе. И прекалено подготвена все се изказвам, ама шса науча.

А тук, в тоя куб се надявах да може да се пее ... мръсни песнички и подобни,
ако знаеш как се изчерви съпружеството като ме чу сефте ухууу ... ангелче ми е той, ъхъ.



Кое в песничките е мърлявото ... ми е трудно да разбирам,
та пробирам, отбирам ... време да се тече, като вино да се лее.

И сега не ми е ясно ... така ли трябваше да го изпея това или онова или ... неее ... с тралала?

"Обичам да тралАлалА
отвисоко дададада
и трАлалалалалА
пред хорските тванова" ъ

"Всички ме познават и ме уважват ...така се пее,
напримерно не мога да изпея щото ми взеха патлака,
и ако такива работи пееща, се явя на лекция
нема да изкласа ... така се казва(мин.вер.вр)

С "Дете на моите години ..." ше се порбвам,
така домашното е готово, за какво говорехме?

Ах да, че освен зодиите и колите,
хората също са два вида ...кой ли туй не знае
че съм весел умен и сърдечен,
всеки го признава - да!
Някой може да си помисли, че пак нишан за Оптимиста припявам,
не, не е ... расте си ми чипото носле съвсем добре,
като на всеки рак шофиращ ... добре.

Ти да не си от Кюстендил?
Панагюрка съм аз и Австрийка. Това все го споменавам, защото така ми пише в паспорта, а и защото така се клех като ми даваха чуждия паспорт,
между нас да си остане, на Омегин му се искаше чуждо да види ... ако ме разбираш,
и още не мога да разбера как хора заклети да не се представят под чужда държавна самоличност, все пак го правят ... на едната граница с единия паспорт, на другата с другия ... ааа да и понаредко да бъда четена моля,
плетка ако е, не като английски ластик,
а като шкембе ... знаеш уи а гявуе с гявуе?
Сигурно я знаеш, има си хас па баш ти да не я знаеш.
Никовете не ще сменям още доста.

Уек ден и шпорна 7ица

Wer dies glaubt, ein Esel ist
Goesser als ein Pferd wohl!


Тема и тебнови [re: icedevil]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано19.02.07 16:55



ли те преследва - бял мерцедес ве





Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: icedevil]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано19.02.07 17:32



Ти си ги създавай.



Аз си имам всички матерялни неща,за които съм си мечтал.

Та не ми пука!



Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: icedevil]  
Автор SweetBiscuit (може и горчива )
Публикувано19.02.07 19:31



Еййййййййййййй, ми начи щом си създател на всичко, си доста старичък....На доста повече от 5 хиялди години...Питам се дали си сбръчкан и немощен дядка? Или злобата те подмладява....Случва се понякога!
Надушвам комплекси...и то сериозни, а също и мания за величие, придружена с шизофренични отклонения....

Но по-добре да те оставя на професионалистите.

Tell the truth and run!

Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: SweetBiscuit]  
Автор icedevil (baron fon)
Публикувано20.02.07 10:25



Якоооо.Взе да става яко шантаво.Има ли други шантавели наоколо???
А някой малоумник??
А??
Май няма други.Абе я да ида да си купя кифличка с мармалад и да си захвана новата плетка.после ще почопля семки пред блока,а теорията на конспирацията ще почака.
Ох забравих , че имам среща с премиера .ендскюзми.





Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: ПИHГBИHO]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано20.02.07 11:04



Не беше ли по-добре да си духовно извисен, а не материално презадоволен. Сега се сещам, ти ако пред всяко момиче се хвалиш колко си добре материално и т.н. и въобще си ограничаваш разговорите около материалното благосъстояние на хората и тям подобни, не се учудвам, че те не се задържат дълго около тебе.

Извинявай, за тъпия въпрос, ама като си задоволил всичките си материални капризи, какъв ти е стимула за живот напред/изключвам бройките момичета които отбелязваш сигурно в някое тевтерче/

Редактирано от 3aeka на 20.02.07 11:08.



Тема Re: ами да си покажа и аз гъзанови [re: 3aeka]  
Автор Moйapeйн (sViolenAs)
Публикувано20.02.07 11:28



Нейсе,Зайке.
Доста е.Лек ден,
а сега мърдай и после не мърдай,
видиш ли го дяка ми е, а?





Тема Здравей,Снежко!!!нови [re: icedevil]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано20.02.07 12:41



Здравей,душичке дяволита!!!



Представлението ти никак не е лошо!
Само,от мен да знаеш,малко преигра с Мерцедеса накрая.Те,циниците (като философска категория),са огромната част от народонаселението на света,но има и шантави хора,които не се впечатляват особено от тези ценности,които предлагаш ти.Май затова Гьоте измисли Фауст,като антипод на Мерцедеса,а?

Давай,дерзай,в клуба има място за всякакви чудеса на природата и техниката:)))

Един съвет от мен,ама съвсем приятелски! Не тръгвая с гъза напред,че има някои дето само това чакат
Да не кажеш после,че не съм те предупредил

Говори си,не ми пречиш


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.