Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Какво мислите за обществените бани?  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано10.02.07 18:33



Знаете ли,че в правилника за ползване на обществените бани (от 1969г.) пише : "Времетраенето на едно изкъпване според нормативния акт е 1 час,като в него се включват събличане,изкъпване и обличане (някой има ли други идеи?)....Гражданите,желаещи да ползуват банята повече от 1 час,могат да сторят това срещу билет за удължено къпане,но не повече от 90 мин.....Душевноболни ходят на баня с медицинско,гарантиращо,че не са опасни за околните.....Нетрезвите нямат право на баня (чуваш ли,Примате?).....В обществените бани изрично е забранено пеенето,викането,подсвиркването и плискането с вода.Запретено е къносването,прането,бръсненето и катеренето по курните и по банските кушетки.....Телякът измива посетители,снабдени с билет за теляшка услуга,по реда на номерата на билетите"



Харесва ми как всичко е премислено и регламентирано!

Говори си,не ми пречиш!

Тема Правилно!нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор MaймyнaМодератор ([менте])
Публикувано10.02.07 18:37



Теляка трябва да оножда людете по ред на номерата. Жалко, че и тази година изпуснах къпането, ама нейсе - не е сефте. Изпускането.



На втори прочит се замислих - никъде не пише, дали можеш да чишкаш под душа или в басейна.. Мхм.. Пропуск.

(Браво - обичам людете, що правят предварителен преглед на мненията си)

Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Правилно!нови [re: Maймyнa]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано10.02.07 18:58



Май сме си само двамцата пред компютрите,Примате! В което няма лошо,разбира се,но с повече мнения е по-весело!



Това за чишкането наистина не е забранено изрично,ergo е разрешено!

Друго ме притесни мене - защо,божем,нетрезвите са лишени от тази благодат? Лудите може,със съответен документ макар. И друго - влизаш трезвен и вече вътре,да престанеш да бъдеш такъв.Това не е запретено май,а?

Говори си,не ми пречиш!

Тема Кой е пред компютъра?нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор MaймyнaМодератор ([менте])
Публикувано10.02.07 19:05



Аз съм над него - вися с главата надоле и клик, клик, кликам..



По интересно е, как те тестват за алкохол.
Едва ли имат дрегер... Пък и да ти се изпречи теляка на входа, гол до кръста и с хавлия край чатала и да ти заяви с дрезгав глас.. "Духай".. Ми съжалявам, ама няма да вляза.


Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Какво мислите за обществените бани?нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Moйapeйн (Хаджи Генчова)
Публикувано11.02.07 15:39



Хм, нямаше ли автономия някаква ... т.е. регламента си е регламент,
а на месна почва и при местни условия си има допълнителни освободителни и ... стеснителни ... подобрения.
Въй че го рекох, ГеоГрафиньо(чугбинско съм и думите понекогиж ми се ... изплъзват, хързулят един вид) ... ама тъй някак.



Fing mir eine Mюcke heut'
grьosser als ein Pferd wohl


Тема Re: Правилно!нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор SweetBiscuit (може и горчива )
Публикувано11.02.07 22:37



Хах!!!! Помисли си за една от главните характерни черти на пиянството-повръщането....Това мисля, както и неспособността на пияните да контролират разсъдъка и мускулите си (да не навлизам в анатомични подробности....), е главната причина за недопускането на пияните в обществената баня...
Иначе, аз лично помня как баба ми ме е водела в обществената баня като бях малка и се сещам, че ми беше мноооооого весело...май понаруших правилото за плацикането и викането, ама не ме изгониха.....



Eat, drink, and be merry, for tomorrow they may cancel your VISA.

Тема Re: Какво мислите за обществените бани?нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано11.02.07 22:52



Е аз не съм иамл щастието да се баням в обществена баня,вепреки че в Радомир си имаме.


Та моля ви обяснете ми какво е чувството.Изпитваш ли нещо хубаво преди да влезеш под държавния душ или е най обикновенно желание да си изтъркаш кирта и да си отидеш чист и доволен???

В държавните бани дали може да си заведеш някоя мацка или там се дялят мъжете от жените???




Тема Re: Правилно!нови [re: SweetBiscuit]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 22:55



щом;) баба ти
те е водила на "баня" - значи си градска





Тема Re: Правилно!нови [re: NUT]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано11.02.07 23:29



NUT,не си ли чувал песента дето се пее ,,селската баня,о кеф,селската баня,голям кеф,, ???






Тема Moжеш да си водиш мацки,нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано12.02.07 10:59



но трябва да си вземете вана,демек отделна стая,в която да си се баняте двамцата.Не съм наясно дали е необходим за това документ за близост,свидетелство някакво,но ми се струва,че ако мацката е навита,може да се спретне малка полезна лъжа за семейственост.

ОБАЧЕ !!! Много трябва да се внимава с резките движения,щото е много хлъзгаво и вероятността от контузии е значителна.Та в този ред на мисли не е ли по-безопасно на гости у вас или у нея,или у някой приятел в отпуска да се баняте ?!?!?



Говори си,не ми пречиш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.