Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Ама моля ви!!!нови [re: Moйapeйн]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано09.02.07 13:02



Спокойно!Ние с Bocshmann се познаваме отдавна и си се пребиваме често.Няма да ни е за първи път.

Но аз не мога да разбера защо трябва да се обстрелва зетчето или свекървата,но ако си решила да ги стреляш,стреляй!Аз имам малък танк с 2 санаряда от 1-та Светована.Ако искаш ще ти услужа с него.




Тема Ай, ай, ай..нови [re: Moйapeйн]  
Автор MaймyнaМодератор ([менте])
Публикувано09.02.07 13:23



..скакауе-е-е-е-е-ц..



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Бе,то и аз съмнови [re: Moйapeйн]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано09.02.07 20:49



радомирско-кюстендилска пристануша,че майчицата на либето ми е от Углярци (ето ти обяснението,Пингвино,откъде знам Онази тераса!).

А потенциалните зетьове дъщеря ми си отстрелва,аз си пиша в клубовете по интереси и никому нищо не правя.Кротък добитък съм,освирепявам само когато не ми дават отпуска,за да ходя на ски и когато хартията в тоалетната е свършила и никой не си е дал труд да сложи нова.

Говори си,не ми пречиш!



Тема Re: Ама моля ви!!!нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Moйapeйн (Хаджи Генчова)
Публикувано10.02.07 02:19



Зет все още нямам, а свекърва ми е последното същество по което бих се целила, съпартийки сме ... а вие си се взаимоизтребвайте,
драго ще ми е да ви гуедам уеуин,
хем ще ми и олекне на мерника и целника.
Кой е "Bocshmann"?

Fing mir eine Mюcke heut'
grьosser als ein Pferd wohl


Тема Re: ну?нови [re: Maймyнa]  
Автор Moйapeйн (Хаджи Генчова)
Публикувано10.02.07 02:23



И пунктоация вадиш



Привет на Жълтата фанелка, пийс.
Фриден.
Правата ми накратко?

Fing mir eine Mюcke heut'
grьosser als ein Pferd wohl


Тема Re: Въй, въй, въйнови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Moйapeйн (Хаджи Генчова)
Публикувано10.02.07 02:37



приличаме си значи, и на мойто гадже(мистер Омегин) само таткото е от там.

Пиша в клубовете като нервнича докато чакам дъщерята да се появи, прибере, обади ... все някога някъде ще ме баннат,
а дотогава квото сабя покаже.

никому нищо не правя е израз, който употребявах като бях малко по-млада от Пингвина, а чичо ми тогава на около 60г. ми казваше, че ... такова животно нема ... и оттогава ме гризкат съмнения по въпроса.

Що сменихте окраската?
Предайте извиненията ми на цялата си симпатична компания,
аз тая година все още не я мога ... извинителността.

Fing mir eine Mюcke heut'
grьosser als ein Pferd wohl


Тема Както съм заявявал многократно..нови [re: Moйapeйн]  
Автор MaймyнaМодератор ([менте])
Публикувано10.02.07 09:09



Привет, пийс и производните им НЕ пия.



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Бе,то и аз съмнови [re: Гeo,rpaф]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано10.02.07 12:30



Гео,графе,често ли посещаваш майчето на твоето либе?Аз не съм семеен,но като гледам тъщата на Ал Бънди от ,,Женени с деца,, не му завиждам.С твоята тъща как е,разбирате ли се?Нали не те кара да седиш между прозореца и фикуса,за да не духа на цветето?

Гео,графе,ти поне си семеен.Все някой ще се сети да сложи нова ролка тоалетна хартия.Е вярно,че първо ще използвате списания и чак след два месеца като им омръзне на твоите хора със сигурност ще тичат до магазина да вземат един пакет хартия.

А аз ?!?И да се правя на ударен,и да не се прявя няма кой да ми купи.Аз трябва да си зареждам колата на бензиностанцията,аз трябва да пазарувам,аз трябва да пера и гладя,готвя и чистя!Е БИВА ЛИ ТАКОВА БЕЗОБРАЗИЕ???ВСИЧКО АЗ ДА ПРАВЯ!
Е то и аз съм си кротък добитак,но откачам от време на време.






Тема Re: Бе,то и аз съмнови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано10.02.07 16:37



Пингвино,приятелю,нещо ще трябва да изясним с тебе след цяла седмица клубно познанство.За каква тъща ми говориш ти?!? Ми тя не ми е тъща,а свекърва!!! За майката на либето става приказка,де...


Вероятно от ника ми си останал с грешната представа за пола на графа.Не звучи особено добре "Гея,графиня",нали? Пък и се измества целия смисъл на прякора в нежелана от мен посока (абе подозирах аз някакво подобно недоразумение напоследък,но си траех,да видя какво ще стане).

По въпроса за тоалетната хартия - истината е,че най-често крещя с пяна на уста от тоалетната : "Някой да ми подаде хартията!!!!!! И всички сте наказани.......до второ нареждане!!!!!!.... Никакъв компютър,никакво излизане,.....и джобни няма-ааа!!!!!


А ти си си добре,нищо че се налага да се грижиш за всичко сам (е,все се намира сигурно по някоя любезна благородна девойка от време на време да се погрижи за тебе,надявам се ? ).

Твой фен,граф (в рокля)

Говори си,не ми пречиш!

Тема Re: Въй, въй, въйнови [re: Moйapeйн]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано10.02.07 16:45



Цвета смених като намек за пола (б.а. Прочети предишното ми мнение)



И аз я сърбам тая супа с дъщерята по нощите,та разбирам нервниченето и съчувствам :))))

А израза "никому нищо не правя" обикновено означава,че съм в процес на подготовка да направя някому нещо. Не напразно децата ми ме наричат майка-талибанка.......

Говори си,не ми пречиш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.