Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:49 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Аконови  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано03.09.06 23:10



можехте да сте невидими за половин ден, какво бихте направили?
Аз със сигурност щях да отлетя до щатите (с Конкорд ако все още летеше) и да сваля гащите на G Bush, ей така докато си води една от множеството нелепи, безмислени речи.
А после щях да раздам няколко добре заслужени шамара.



The big wheel keeps on turninig...

Тема моженови [re: philo_sophia]  
Автор KpoтkoMитинryвaщ3ълЛyмпeH (без искания)
Публикувано04.09.06 08:06



имам невидим ник, за чата



Тема Re: Аконови [re: philo_sophia]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано04.09.06 16:36



като бях малка имаше две неща, които умирах от яд, че не умея. едното беше, че не мога да ставам невидима, а другото - че не мога да летя. сега към тях съм прибавила и това, че не успявам да разбера какво става в главите на хората, когато имам най-голяма нужда да знам. така че, ако съм невидима, сигурно някак си ще ги съчетая и трите. това да си навидим дава доста предимства, но не мисля, че бих издържала за повече от ден-два


въпроса всъщност е много готин:) мисля да помисля още малко за нещо по-конкретно, което бих искала да направя

I surrender all control
To the desire that consumes me whole

Тема Re: Аконови [re: helinille]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано04.09.06 23:02



И на мен ми се лети, лети, лети...
А това че не можеш да четеш мислите на хората, според мен, си е чисто предимство. Колко ли скучно щеше да ти е иначе?!



The big wheel keeps on turninig...

Тема Re: И [re: KpoтkoMитинryвaщ3ълЛ]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано04.09.06 23:04



забавляваш ли се много?

The big wheel keeps on turninig...


Тема Re: Аконови [re: philo_sophia]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано04.09.06 23:13



уф, сигурно е така, ама как само ми се иска понякога да ги знаех......ако можеше да я контролирам тая си възможност и само когато много, ама много искам да знам кой какво мисли, тогава да я позлвам, ама май много нахална ставам, а

сещам се за онзи филм с мел гибсън, където той четеше мислите на жените:) много се беше шашнал милия:)

I surrender all control
To the desire that consumes me whole

Тема Re: Аконови [re: helinille]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано04.09.06 23:45



И аз точно за този филм си мислех!
И на мен ми се е искало да владея телепатия в определени моменти... Но от много отдавна не ми се случвало.

The big wheel keeps on turninig...

Тема Re: Аконови [re: philo_sophia]  
Автор helinille (blackbird)
Публикувано05.09.06 09:50



а ти защо реши, че точно на буш гащите искаш да смъкнеш, ако си невидим/а(извинявай, но не знам в кой род да се обръщам към теб

)? няма ли нещо по-важно за теб от това:)

I surrender all control
To the desire that consumes me whole

Тема Re: Аконови [re: helinille]  
Автор Apceния (Kinslayer)
Публикувано05.09.06 11:49



Ех, и на мен ми се е искало да мога да чета мислите на хората. Да разбера какво мислят за мен, да се погледна през техните очи(буквално

). Де да можешееее....!

Remember, my child: without innocence the cross is only iron, hope is only an illusion.

Тема Re: Аконови [re: helinille]  
Автор philo_sophia (funky)
Публикувано05.09.06 23:12



Другите неща мога да си ги правя и сега. До гащите на Bush никой няма да ме пусне да припаря

, а това по себе си е доста важно, поне за мен.

The big wheel keeps on turninig...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.