Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема уф!нови  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано11.08.06 22:35



Чик-чирик! казало прасето и литнало от комина на къщата. обаче вместо да кацне на пейката, кацнало на ръба на бордюра... и тъй като било много тъжно, решило да се самоубие и скочило от въпросния ръб, и то с краката надолу!

моичета, запомнете - само свирката спира времето!

Редактирано от иcтa на 11.08.06 23:00.



Тема янови [re: иcтa]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано12.08.06 20:34



И какво станало после?





Тема Re: янови [re: Acyaн]  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано12.08.06 20:55



ми не знам... то милото, беше толкова стресирано, че не можа повече да ми разказва... шериф Кико (който, by the way е една прекрасна млада и снажна костенурка, с голямо бъдеще!)го отведе, щото то направо се тресеше от ужас... е, в такъв случай... и аз не знам... Чико (прасето) спомена нещо за някакви гигджи /варянт на нинджи, но не са точно нинджи, щото вместо Н, имат Г/, саби, ятагани и суши... или беше някакво пиле и някакъв лъв...? не, не помня точно... ама... да... и такива ми ти работа... иначе при вас нещо интересно?



моичета, запомнете - само свирката спира времето!

Тема ммммнови [re: иcтa]  
Автор Acyaн (тук някъде)
Публикувано13.08.06 01:17



ами при нас (т.е. вероятно питаш за Мен и Моя Милост

) всичко върви малко... Абе нали знаеш - всички наопаки, ние - на терсене



Тема Re: уф!нови [re: иcтa]  
Автор Cruel lntention (moonstrike)
Публикувано14.08.06 09:19



Трябва да внимава да не го опръска с кал бледорозовия автобус на футболния отбор на пингвините, защото много им се събра при загубата от моржовете. Та емоционалната им нестабилност може да доведе до групов рев прив вида на окаляно прасенце на самото шосе и така да блокира основното трасе за миграцията на бизоните от хубавите ливади, към онея другите които са по-хубави.



Тема Re: уф!нови [re: Cruel lntention]  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано14.08.06 10:06



оу, то това стана миналата година... мани ти... на шампионата на графството моржовете спечелиха пак от тия сладурите, пингвините и те като отиваха към облекалните си, на стадиона в Казабланка, за да се напият като идиоти с 7Up! и минаха през квартала на Чико. А той, умника, бил точно на улицата. После, като ми разказваше се оправдаваше, че бил излизал, за да си купи пирони за телевизора... Та, като минали и го окаляли и ония като видяли окаляно прасе и то точно с едно черно ухо, девнага се чул доста масивен групов рев... А пък да не говорим после за бизоните... Чико едвам се измъкна... Мани, мани... Аз търчах посреднощ да го спасявам от една майка бизонка и малкото й... ахам... И такива работи се случват. А, само да кажа, то автобуса им на тия още не беше бледорозов тогава... беше си червен, ама те бизоните като минаха и нали го стъпкаха, а ония вместо да си купят нов отидоха при слона-автомонтьор да им го изчука и да го оправи... То за това сега е бледорозово... Скръндзи... пари за 7Up! имат, ама за нов автобус нямат... Браво, браво...

моичета, запомнете - само свирката спира времето!


Тема Re: уф!нови [re: иcтa]  
Автор Cruel lntention (moonstrike)
Публикувано14.08.06 10:47



Аха червен друг път. Червен стана откакто ято пощенски гълъби подтиквани от мързел при прелитането на големи разстояния, попадайки на сбор на местните вещици решили да се възползват от това, че в малките часове, вещиците дотолкова са прекалили с медовината, че вместо да танцуват голи около огъня, те стресират околните гори с хъркането си, и им открадни метлите.
А няма нищо по-лошо от вещица с мaхмурлук. Та горките бесни от ситуацията отишли и дотолкова стресирали черешовите дървета на дядо Миколан, че те направо изтреляли цялата реколтa от череши по посока на ятото, което за нещастие се намирало над стадиона. Тогава в градчето се появи модата на червените дрехи и коли.



Тема Re: уф!нови [re: Cruel lntention]  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано14.08.06 21:36



ще ме прощаваш, ама аз присъствах на тая случка с медовината! и въобще не е вярно, че не сме танцували голи! даже и пяхм: "Граааадииииил Илияяяя килиииияяяяяяя....." и си беше доста веселко... Ама това с метлите... Верно стана така.
А за вещицата с махмурлук... Мани ти... Една приятелка така се беше напила предната вечер, че на другия ден като се опита да си запари чая и ми боядиса косата в чичаво-зелено... Как се маха това, просто не ме питай!

моичета, запомнете - само свирката спира времето!


Тема :)))))))нови [re: иcтa]  
Автор Cruel lntention (Moonstrike)
Публикувано15.08.06 11:07



За съжаление по време на този събор ходих да наглеждам драконите в планината, че се бяха разсърдили на местните овчари, че отглеждат твърде малко животни и реално си нямало избор, на храна. Иначе откакто ковачът на селото след един подобен събор се събуди в конюшната във формата на кон, а дъщерята на шивачката се покатери на сто годишния дъб на площада и "гу-ка" три седмици, докато я убедим, че не е гълъб, минавам да събирам магическите приспособления на вещиците в началото на съборите, а и после в ранните часове на утрото да ги позавия, да не настинат. Хубаво е да се чуе, че старите традиции се възраждат, жалко, че не позволяват на мъже да присъстват на подобни събори, та информацията трябва да я черпим от втора ръка.
А за косата не се притеснявай, след едно спречкване с горските фей, косата ми беше синя три месеца.



Тема Re: :)))))))нови [re: Cruel lntention]  
Автор иcтa (невеста Тьмы)
Публикувано15.08.06 12:06



да, прав си, че е хубаво да се възобновяват традициите...
а тази случка с драконите я помня... имам предвид подучух нещо за някакви сърдити лами, щото там, по техните околности, отглеждали само по 6-7 вида овце и 3 вида говеда... ама какво пък? и те са хора... така, де... божи същества:))
а това с събирането на магическите пособия до сега не ми се е случвало... а на колко такива събори съм ходила... ехе... колко съм танцувала гола и колко огньове съм обиколила... но това пък със завивавнето ми се е случвало, ама мислех, че е някакъв вид магия направена от организаторките... примерно завивателна или поддържаща... ама сега разбирам за какво става дума.
а за това мъже да пирсъстват... по-добре не... пък и вещерите не са толкова вещи в занаята, все пак

иначе има и други причини за неприсъствието на мъжете на нашите събирания. първо... първото е понятно. второто е подобно на първото, а третото... сигурно се сещаш:))

моичета, запомнете - само свирката спира времето!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.