Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема ето така reset, за теб,нови [re: aнти-шoп]  
Авторaнти-шoп (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 08:47



: ..



Тема пак ще има resetнови [re: aнти-шoп]  
Авторaнти-шoп (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 08:54



_R:_E _S._E._T



Тема хайде, чаонови [re: aнти-шoп]  
Авторaнти-шoп (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 08:56



RIP in SET хронометърчо.



Тема оставаш на 0 секунданови [re: aнти-шoп]  
Авторaнти-шoп (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 09:05



"Нажмите сюда" СТОП!





Тема 2 мата герои на екстракциитенови [re: 23:17 23.O4.O6]  
Авторaнти-шoп (Нерегистриран)
Публикувано24.04.06 09:46



Много добре сте си паснали като ниво и като естестически преференции! Хайде да се замеряте и да се мажете на друго място.

__________________________________
шоп = циганин се познава по тоалетната



Тема Re: тъп празникнови [re: pictor]  
Автор rococoro ()
Публикувано24.04.06 13:46



не мош разбра ли .. разбирам те .. сигурно ти е трудно да разбереш и .. зашто не пишкаш от пъпа си наместо от чурката.

ори с кутре фнослето си .. пикльор



Тема Re: не и се отваряйнови [re: 23:17 23.O4.O6]  
Автор rococoro ()
Публикувано24.04.06 13:48



хи хи .. къф убаф бел стих .. пишни оште че ме възбуждаш .. лельо



Тема Re: тъп празникнови [re: aнти-шoп]  
Автор rococoro ()
Публикувано24.04.06 13:51



проницателен колкут и тъп .. две фено .. неочаквано добра комбинация

бате .. вече съм сигуратте че тъштите са ти вде .. шопкина и сигана .. целувам ти ниското чело



Тема Re: тъп празникнови [re: rococoro]  
Автор pictor (средновековен)
Публикувано24.04.06 15:54



Ех, неграмотний юроде..,сега проумях причината за твоето злощастие и за ококорените ти очички с това R отпред за многократно повторение...някой ти е зазидал хемороидалното отвърстие и вследствие зверската интоксикация бъркаш буквички и думички...устата ти в клоака се е превърнала ,използваш я и за входни ,и за отходни нужди..ти си най добрия продукт на еволюцията -един отвор -за всякакви нужди...



Тема Re: тъп празникнови [re: pictor]  
Автор rococoro ()
Публикувано24.04.06 16:08



неколко попрафки глупачето ми

хемороидалното отвърстие - нарича се анално .. хемороидите са разширени вени по деблъшкото черво .. ку си сложиш миньорска каска и си фкараш главичката ф дупето и разбирасе .. имаш късмет - може да откриеш собствени такива - наслука
устата ти в клоака се е превърнала ,използваш я и за входни ,и за отходни нужди - от клоаката се само исхожда бате


пп. между другото отворил съм специална темичка (кенеф) ф която можеш да ме псуеш донасита, че тук хвърляш лайна безразборната и цапаш а се пак е хубава стая. заповядай и .. наслука




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.