Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ...  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 11:56



Пръднах. Бяхме в поза лъжичка, нали се сещате - настрани, аз гушнал жената пред мен. И пръднах. По принцип рядко пърдя. А сега пръднах съвсем спонтанно, дори нямах време да реагирам да свия мускулите. И защото вече беше преминала връхната точка в желанието за секс и като така и двамата продалъжавахме, чакайки просто да свърша аз, а моето свършване беше далеч, се разсмяхме, започнахме да се шегуваме, а шегите и смехът са враг на свършването, поради което ми омекна, извадих го и продължихме да се шегуваме гушнати. После заспахме. През ноща се събудих и се замислих: дали това пръдване няма някакъв по-дълбок смисъл? Ама пък какъв дълбок смисъл може да има едно пръдване? И с този въпрос заспах отново.



Тема Re: ...нови [re: ...]  
Авторнямaм пpяkop (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 22:01



биологи4ни нужди!слу4ва се.4е даже добре си се рзминал,4е не си наприл друго!



Тема Re: ...нови [re: нямaм пpяkop]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 12:26



Прочетох вчера в дира, че до 35 години ще изчезне моногамията и еврото. За моногамията хубаво - тя и сега е по-скоро изключение. Доста екстравагантно е на 35 години да имаш само един брак. За еврото, обаче, се замислих. Като аргумент за изчезване на еврото беше посочен провала на евроконституцията. И за сетен път се убедих колко са повърхностни анализите, които се правят. На пишмананализаторите мога да им кажа да си заврат анализите в гъзовете. Не че изводът не е верен, - да, еврото ще изчезне - а мотивите. Еврото няма да изчезне заради провала на евроконституцията, а заради приемането ни в ЕС, което ще се случи ако не през 2007-ма, то през 2008-ма година. Безспорен истторически факт е, че всеки съюз, пакт, обединение и т.н. пропада, ако ние участваме в него. Освен най-новата история (спомнете си, че ние бяхме съюзник на Германия през Първата и Втората световни войни, че бяхме в соц.лагера и Варшавския договор), този факт се доказва и от многобройните съюзи, в които е участвала България през вековете. Та следвайки тази логика ЕС, респ. еврото са обречени на провал. Тъй че Щатите няма защо да се боят от ЕС. За тяхно съжаление, обаче, и те вървят към гибел. Ще кажете защо? Ами защото България е член на НАТО, както и Щатите, откъдето следва, че военното им превъзходство ще рухне, а в този размирен свят дори държава като тяхната не може да цъфти без отбрана. Ама да се върнем на анализаторите. Ей, малоумници! Научете се да взимате предвид България при изготвяне на геополитическите си анализи. Твърде глупаво и високомерно е да не ни взимате предвид защото сме с малка територия и намаляващото население. В световната политика винаги малкото камъче преобръща колата.

И един съвет към борците срещу тероризма. Обявете България за зона, свободна за терористи. И ще им се ебе майката на терористите, а тероризмът ще остане в историята също като богомилството.



Тема Re: ...нови [re: ...]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 17:30



Тази сутрин, разхождайки кучето, се наложи да се разминем с едно улично куче, легнало на пътеката (така и не научих как се пише онази сложна думичка трот... незнам си кво). Моето куче е голямо и не обръща никакво внимание на уличните. Та се разминавахме кротко, когато легналото улично куче скочи и започна да лае. При второто излайване от всички страни, подобно на таксиметрови шофьори, извикани колега, се сурнаха около десетина други лаещи улични кучета. Моето куче направи единствено възможното - вдигна крак и се изпика. А аз, както си ми е обичая, се замислих: дали има връзка между уличните кучета и таксиметровите шофьори? Дали това, че и двата вида се движат по улиците не е променило гените им по специфичен начин, водещ до незабавно зарязване на всичко и хукване към единичния член на съответния вид, надал вик за помощ? Ако е така, дали по този начин не може да се обясни и поведението на циганите? А ако това е обяснението дали не може чрез манипулация на променените гени да се социализират циганите? Или това е от сферата на фантастиката, която, признавам, чета усилено напоследък?



Тема Re: ...нови [re: ...]  
Автор nachoman ()
Публикувано15.11.05 21:23



Определено ти се отдава да разсъждаваш.Пиша без капак сърказъм.Интересни мисли имаш!



Тема Re: пфунови [re: ...]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 11:09



едвам прочетох 2 реда.
много е тъпо.



Тема Re: а, ненови [re: yжac]  
Авторyжac (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 11:11



пошегувах се само



Тема Re: лелеенови [re: ...]  
Авторззз (Нерегистриран)
Публикувано16.11.05 11:18



колко си зле.
Аз и той можем да се хилим и смеем като правим секс и него от това не му омеква.
Мога да ти хвърля един тупаник безплатно - знам, че ще ти хареса.



Тема Re: добре де...нови [re: ...]  
Автор dimiana (дим, пушек)
Публикувано16.11.05 12:04



Ама анализаторите като си заврат анализите в задника, как ще пърдят? Не се отклонявай от темата...

You were there like a torch such burning
I was a key you could easily to turn in


Тема Re: ...нови [re: ...]  
Автор dimiana (дим, пушек)
Публикувано16.11.05 12:09



Гепи:)) хареса ми ...

You were there like a torch such burning
I was a key you could easily to turn in



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.