Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Знаниенови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 12:19



Да знаете, че вчера ебах.
Защо го направих ли? Ами защото това се очакваше от мен. Свикнал съм да правя нещата, които се очакват от мен. Понякога ми се иска да направя нещо неочаквано. Но защото правя нещата, които се очакват от мен, когато ми дойде такъв напън - да направя нещо неочаквано - започвам да подготвям почвата, за това, че ще направя нещо неочаквано. И когато го направя, то вече не е неочаквано. Така щях да съм много сив, ако не постъпвах по същия начин (подготвяйки почвата) и когато искам да направя нещо необщоприето. Така в момента правя много неща, част от които са общоприети, а другата част - не, и май отстрани изглеждам интересно. В действителност, обаче, съм много предсказуем. Хората, които ме познават, знаят какво ще направя във всяка ситуация. И не им е интересно с мен. Затова търся непознати хора, на които очакваните неща, които правя им се виждат неочаквани. След поредица експерименти в тази насока установих, че съществува проблем. Когато съм с непознати хора не правя обичайните неща, част от които са общоприети, а друга част - не. Когато съм с непознати хора започвам да подготвям почвата за всяко едно нещо, което правя. По този начин, когато направя даденото нещо, то вече е очаквано. Въпреки, че е очаквано то пак е интересно, особено ако е необщоприето. С времето, когато направя по два пъти всички неща, които обичайно правя, непознатите стават познати и им ставва скучно. И трябва да търся нови непознати. И пак да подготвям почвата. Поради това, че постоянно подготвям почвата за нещата, които правя обичайно, а те не са толкова много, започнах да подготвям почвата машинално. Което ми е скучно. Затова се връщам към познатите. И правя нещата, които очакват от мен да правя. Затова ебах вчера.

Не се оплаквам. Ебането беше хубаво. И тъжно. Забелязали ли сте, че повечето красиви неща са тъжни. Говоря за истински красивите неща. Като раздялата по независещи от разделящите са причини. Като ебането. Като картина на Ел Греко. Като танца. И обратното. Грозните неща са весели.

А никът ми означава Обикновен Педераст.

И не - не съм тъжен. Харесвам грозните неща. Смея се шумно и разкикерчено. Обичам да се смея. Но понякога еба. Когато съм влюбен. И тогава ми е тъжно. И започвам да виждам красивите неща. Но се развеселявам, като си пускам музика, в която се говори за дръжката на теслата. И поглеждам весело в огледалото.



Тема Re: Знаниенови [re: OП]  
Автор Acyaн (dancer)
Публикувано15.09.05 12:56





Дотук, като непознат, ти казвам, че много говориш

Дори да не можеш - трябва. А щом трябва - можеш.


Тема Re: Знаниенови [re: Acyaн]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 15:25



Освен това, че много говоря нищо друго не разбрах. Изпълват ме подозрения, че е налице припознаване, но пък това е добър повод да се запознаем.



Тема Re: Знаниенови [re: OП]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 16:24



аз по същата логика се влюбвам в грозни и весели
любовта ми е много весела и за мене много красива и хич не е тъжна
а грозното ми става мн красиво
разбира се лошото не е грозно за мене вс -то което е красиво за тебе е грозно за мене
а грозното за тебе, е за мене всъщност красиво
и го обичам
и е неочаквано
и е мн приятно и хубаво
голямо щастие е
а раздялата може да е тъжна и никак не е истински красива
и много тъжни неща не са красиви и са неприятни
но кое е тъжно, кое весело, кое грозно и кое хубаво?
за вс е различно...



Тема Щях да ти отговорянови [re: OП]  
Автор Hoв пoтpeбитeл (ококор)
Публикувано15.09.05 17:21



Отвътре просто ме напъваше да ти отговоря, но за съжаление аз вчера не ебах. И сега ми е кисело - отвътре.

blue bold


Тема Re: Знаниенови [re: MM]  
АвторПП (Нерегистриран)
Публикувано15.09.05 22:51



Не може нещо да е едновременно и красиво, и весело. Когато видя нещо красиво винаги ми става тъжно. Защото всички неща са временни. И мисълта, че това красиво нещо също е временно и някои ден ще изчезне ме натъжава. Затова са тъжни красивите неща.

Да така е. Много тъжни неща не са красиви, но аз не съм твърдял обратното. Аз казах, че красивите неща са тъжни, а това е различно.



Тема Предлагам...нови [re: ПП]  
Автор Илит. (променлива)
Публикувано15.09.05 23:34



да пуснеш темата в Литература, Любов, Споделено и в ГЗС. И гледай сеир:)

А иначе си абсолютно прав. Нищо красиво не е вечено, но само като си помисля, че най-красивите неща, които съм виждала ще ме надживеят и ми става едно тъжно такова. Мислех нещо да се заям, но слушам Куин и не ми идва отвътре. Кой иска да живее вечно ли? Аз. Ако стане, ето ти - хем красиво, хем вечно.




Тема Re: Знаниенови [re: ПП]  
АвторMM (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 02:23



Тц!
Невярно е това.
Не всяко красиво нещо е тъжно.
Понякога красивото е много весело и веселото красиво.
Знам.
И аз имам чувства и от личен опит знам че може нещо да е едновременно и красиво, и весело.
Друг е въпросът дали на теб то ти харесва и дали ти го смяташ за красиво.



Тема Re: Щях да ти отговоря и ти отговорихнови [re: Hoв пoтpeбитeл]  
Автор нoв пoтpeбитeл (непознат)
Публикувано16.09.05 02:31



да не ти е кисело



Тема Кисело ми е.нови [re: нoв пoтpeбитeл]  
Автор Hoв пoтpeбитeл (Ї§§§§Ў)
Публикувано16.09.05 07:49



Сложих си много лимон в пилешката супа и сега ми е кисело, кисело

blue bold



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.