Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 22.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Шантав клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:15



Котарак оживя, след като се въртя в пералня на 70-градусова програма близо 20 минути, предаде британската агенция Прес асосиейшън.
Любопитният Силвестър, който имал навика да наднича в пералната машина, попаднал в барабана секунди преди уредът да бъде включен. 20 минути по-късно неговата стопанка Бианка Мартен от Хернинг, Дания, го извадила замаян, посинял и пищящ от ужас.
"Не вярвам в чудеса - казал ветеринарният лекар Нилс Телеруп, който оказал първа помощ на Силвестър. - Ако вярвах, щях да повярвам именно в това чудо - че котето е оцеляло след подобно пране", добавя ветеринарят. Стопанката Бианка обаче се кълне, че точно това е станало.
За нейна радост котаракът Силвестър, който се появил на бял свят преди 12 седмици, се завърнал у дома си като нов. Но явно не извлякъл поука от преживяното, защото първата му работа била отново да се пъхне в пералнята. Неговата стопанка Бианка Мартен обаче се зарича винаги да поглежда какво има в машината, преди да я включи.



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Г-жa Andre (UNHAPPY)
Публикувано04.02.05 09:56



аз имах една приятелка ,която си беше изпрала котката в пералня,но при нея беше за доста по-кратко време...



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 09:58



Ка щяло да не е като нов, сигурно е и доста бухнал особенно ако е ангарски.
Не съм спец по прането и оръдията, с които се осъществява, ма как не се обиварил при 70 градуса ако и да е имал 9 живота, тъй-да се каже недоумявам? Да не пран в "Перла"?



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: MЖ]  
Автор иcтa (ди Порифос)
Публикувано04.02.05 14:01



милата гадинка заклевам се, че от сега нататък винаги ще поглеждам в пералнята преди да я пусна!

животът е песен - не пей фалшиво !!!


Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано04.02.05 14:21



Не прочетох докрай целия текст, но предполагам, че този котарак е бил женски.....



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 15:25



Душко не че се заяждам ама котарак може да бъде само мъжки. Докато не претърпи операция за промяна на естеството си.



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералнянови [re: HeCъмAтeиcтka]  
Автор Gangsta Baby (малко но зло)
Публикувано04.02.05 16:11



Имам 2 котки,трябва по-често да ги наглеждам следователно!А щом пак е отишъл да не му е харесало!?



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералня [re: иcтa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:13



Секи с проблемите си. Аз не пера и нямам котарак, имам папагал и си истинска гадинка.



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералня [re: MЖ]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано04.02.05 16:24



Ох, простете, наистина, не съм догледала....



Тема Re: Котарак оцеля след 20 мин. в пералня [re: woman_eur]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 16:48



Е кво толкова, случва се и в най-добрите семейства.
Само защо се обръщаш към мен в множествено число? Мислиш, че съм сродна душа с героя на Хичкок от известен филм или просто използваш формата на личното местоимение второ лице като обръщение с цел учтивост?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.